M4 RIS, Black, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň. Celokovová replika modelu M4 RIS se systémem Blow Back od firmy WE. Jak již bylo uvedeno, jde o kompletně kovový model s ocelovými prvky v měřítku 1:1. Z pevného polymer plastu je pouze rukojeť a posuvná pažba. Všechny ovládací prvky u této GBB pušky jsou plně funkční, stejně jako u reálné palné předlohy.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

8 310 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň. Celokovová replika modelu M4 RIS se systémem Blow Back od firmy WE. Jak již bylo uvedeno, jde o kompletně kovový model s ocelovými prvky v měřítku 1:1. Z pevného polymer plastu je pouze rukojeť a posuvná pažba. Všechny ovládací prvky u této GBB pušky jsou plně funkční, stejně jako u reálné palné předlohy. Z důvodu pohyblivého závěru je tedy třeba provádět pravidelnou uživatelskou rozborku, zbraň čistit a mazat silikonem. Jen tak bude zajištěna správná a spolehlivá funkce přebíjení jak v režimu jednotlivě, tak při střelbě dávkou. Z důvodů výše uvedených se tyto modely nejčastěji používají u zapálených „military“ airsoft jednotek. Oblibu získaly i u jednotlivců, kteří chtějí bezpečně trénovat manipulaci a střelbu se zbraní tzn. i mimo prostor střelnice.

Tento modernější typ standardní koncepce M4 je osazený kovovým RIS předpažbím, které umožňuje libovolnou montáž taktického příslušenství. Zbraň má dále teleskopicky zásuvnou pažbu (5 poloh nastavení) a kovovou hlaveň s 14 mm levotočivým závitem, který je schovaný pod kompenzátorem zdvihu na samotném ústí. Na horní tělo je v základu přidělaná transportní rukojeť s plně stavitelným zadním hledím. Tuto lze rychle sundat a na volnou RIS připevnit různé optiky nebo libovolné kolimátory. Součástí balení je trubičková plnička, multifunkční klíč M4/M16 a kovový zásobník na 30 BB. Plyn se v tomto případě plní do zásobníku přes ventilek na spodní straně.
BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 340 mm
Délka zbraně 850/770 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 3,05 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Úsťová rychlost naměřená 125 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáře k produktu

23.07.2020 Dotaz

Jakub PešekJakub Pešek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy bude zbraň na skladě a jestli jde použít i CO2 zásobník. Děkuji, Jakub Pešek

AirsoftGuns: WE bude nejdřív za 2-3 měsíce. CO2 zásobníky lze dokoupit, máme je v nabídce a aktuálně skladem.


14.03.2020 ?

Kryštof UrbánekKryštof Urbánek

Dobrý den chteů by jsem se zeptat kdy bude zbran naskladněná. Předemděkuji :-)

AirsoftGuns: V nejbližších měsících nemáme WE potvrzeno.


16.10.2019 M4 RIS WE

Adam PakostaAdam Pakosta

dobry den mam dotaz kolikati mm imbus je potreba do serizovani hop up M4 RIS BLACK GBB WE ?

AirsoftGuns: S přesností to bohužel nevíme, je to malý typ možná 1,5mm.


29.07.2019 M4 RIS BLACK GBB WE

Adam PakostaAdam Pakosta

Zapomněl jsem dodat že když mám zbran na dávce to střílí automatem

AirsoftGuns: Však to je správně. Režimy střelby jsou zajištěno, jednotlivě a střelba plně automatická. Tato varianta zbraně nemá salvu, burst či dávku (myšleno na jeden krátký stisk několik výstřelů za sebou, díky předvolené pozici přepínače střelby).


29.07.2019 M4 RIS BLACK GBB WE

Adam PakostaAdam Pakosta

dobrý den, mám dotaz koupil jsem si m4 ris black GBB WE 17.7. 2019 byl jsem s ní jednou na airsoftě měla 81m/s a dnes jsem z ní střílel a měla dostřel asi 10 m pak kuličky začaly lítat dolů tak se chci zeptat jestli mám zbran poslat k vám do prodejny s dokladem a nebo mi dáte nějakou radu. Předem děkuji za vyjádření

AirsoftGuns: Jaký plyn a kuličky používáte? Plníte vhodně zásobníky? Máte pušku správně vyčištěnou a promazanou? Pokud vše děláte správně, bude nutné dodat zboží k nám na kontrolu. Dostřel 10m je opravdu hodně malý.


Avatar
Štěpánka Auterská, 11. 07. 2016

Novinky a slevy emailem