• Novinka

Kolimátor Sparc AR, Vortex

Kvalitní kompaktní tubusový kolimátor Vortex Sparc AR (Speed Point Aiming for Rapid Combat) určený pro sportovní a taktickou střelbu. Jak již název napovídá, tak jeho výška a určení je přímo specializované převážně pro upnutí na těla zbraní Colt M16/M4, Armalite M15 apod.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

4 730 Kč s DPH

Kvalitní kompaktní tubusový kolimátor Vortex Sparc AR, určený hlavně pro sportovní a taktickou střelbu. Jak již název napovídá, tak jeho provedení i výška jsou přímo specializované pro upnutí na zbraně série Colt M16/M4, Armalite M15 apod. Zaměřovač je vyroben z odolné hliníkové slitiny, potažený gumovým obalem, je vodotěsný a plněný dusíkem (nemlží se). Díky svému záměrnému obrazci (tečka 2 MOA) je vhodný i pro střelbu na větší vzdálenosti. Jas červené tečky, lze libovolně nastavit v deseti stupních intenzity (první dva stupně jsou kompatibilní s přístroji NV). Antireflexní povrch skel zvyšuje propustnost světla. Kolimátor se automaticky vypne po 12ti hodinách provozu (pokud se s ním nic nedělá) a výdrž baterie je cca 300 hodin při maximálním nastavení jasu. Výrobce zaručuje odolnost kolimátoru až do ráže zbraně 300 Win. Magnum.

Balení obsahuje: kolimátor, AAA baterii, krytky kolimátoru, navyšovací podložku 3 mm a montáž pro Picatinny/Weaver lištu (výška od základny po záměrný bod 37 nebo 40 mm).

Na tento výrobek poskytuje výrobce doživotní VIP záruku, která je uplatnitelná přímo v sídle společnosti Vortex v USA. Více informací naleznete přímo u výrobce http://www.vortexoptics.com/content/vip_warranty

Technická data: zvětšení 1x, průměr objektivu 22 mm, klikání 1 MOA (2,9 cm/100m), výškový rozsah nastavení 90 MOA, stranový rozsah 90 MOA, záměrná osnova 2 MOA tečka, Baterie AAA (součástí balení), délka 7,5 cm, hmotnost 212 g.Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Lukáš Nebeský, 13. 05. 2020

Úžasný kolimátor, hlavně na AR15ky. Naprostá spokojenost

Novinky a slevy emailem