Holografický kolimátor EOTech 557, ACM

Holografický kolimátor 557 je vyroben ve stylu kolimátoru EOTech. Plně seřiditelným záměrným obrazcem jsou tři tečky v kruhu, který může svítit červeně nebo zeleně. Intenzitu svitu záměrného obrazce je možné plynule měnit na levé straně zaměřovače. Kolimátor má funkci automatického vypínání po 2 hodinách nepoužívání. Napájen je dvěma bateriemi typu AAA, které poskytují dlouhodobou výdrž a výbornou svítivost.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 340 Kč s DPH

Holografický kolimátor 557 je vyroben ve stylu kolimátoru EOTech. Plně seřiditelným záměrným obrazcem jsou tři tečky v kruhu, který může svítit červeně nebo zeleně. Intenzitu svitu záměrného obrazce je možné plynule měnit na levé straně zaměřovače. Kolimátor má funkci automatického vypínání po 2 hodinách nepoužívání. Napájen je dvěma bateriemi typu AAA, které poskytují dlouhodobou výdrž a výbornou svítivost. Díky integrované montáži lze snadno umístit na RIS lišty s šířkou 20 mm. Tělo kolimátoru je zesíleno robustním kovovým rámem a součástí balení je i gumová ochranná krytka.

Celková délka: 130 mm
Šířka: 50 mm
Výška: 69 mm
Hmotnost: 280 g

Komentáře k produktu

24.07.2017 Naskladnění

Lukáš LehnertLukáš Lehnert

Dobrý den , měl bych zájem , o kolimátor EOTech 557 , rád bych věděl , datum naskladnění , u vás v obchodě . Děkuji za schovívavost

AirsoftGuns: V nejbližších měsících 557 bohužel mít nebudeme. Bližší info aktuálně nemáme.


18.10.2015 Naskladnění

Jan KrálJan Král
Dobrý den rád bych se zeptal kdy bude tento kolimátor opět skladem?

AirsoftGuns: V nejbližších měsích bohužel nebude (v poslední zásilce žádné nepřišly), doporučujeme volit dostupnou alternativu.

28.08.2013

kaltwindkaltwind
Zpracování tohoto kolimátoru bych hodnotil jako průměrné, při připevnění na RIS lištu zbraně se objevila mírná vůle (vyřešeno izolepou na spodní straně kolimátoru), nelícovala přesně krytka AAA baterií (vyřešeno zapilováním vnitřních šroubků), zrcadlení je ovšem v mezích a kolimátor je pro airsoft dobře použitelný i za slunečného počasí, ghost effect je mírně viditelný při snížených světelných podmínkách, nijak ale nevadí, nastavení intenzity a přepínaní barvy obrazce (červená, zelená) je bez problému.. I přes určité nedostatky můžu jen doporučit - rychlost reakce míření a lepšího periferního vidění je už od počátku znatelná..

04.03.2013 Re: Luke22, libak

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Hlavni rozdil je o par mm jina vyska a ovladaci tlacitka z boku. Tudiz jde o lepsi variantu v kombinaci s predsadkou: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1786

02.03.2013

Luke22Luke22
Jediný rozdíl je v umístění tlačítek tento je má na boku a 552 vzadu

02.03.2013

libaklibak
Jaké jsou rozdíly mezi tímto a 552, kromě rozměrů a napájení?

Novinky a slevy emailem