Holografický kolimátor EOTech 556, XPS, ACM

Holografický kolimátor 556 (XPS) je vyroben ve stylu kolimátoru EOTech. Plně seřiditelným záměrným obrazcem jsou tři tečky v kruhu, který může svítit červeně nebo zeleně. Intenzitu svitu záměrného obrazce je možné plynule měnit. Kolimátor má funkci automatického vypínání po 2 hodinách nepoužívání. Napájen je jednou 3V baterií typu CR123a, která s ohledem na svoji velikost poskytuje dlouhodobou výdrž a výbornou svítivost.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 150 Kč s DPH

Holografický kolimátor 556 (XPS) je vyroben ve stylu kolimátoru EOTech. Plně seřiditelným záměrným obrazcem jsou tři tečky v kruhu, který může svítit červeně nebo zeleně. Intenzitu svitu záměrného obrazce je možné plynule měnit. Kolimátor má funkci automatického vypínání po 2 hodinách nepoužívání. Napájen je jednou 3V baterií typu CR123a, která s ohledem na svoji velikost poskytuje dlouhodobou výdrž a výbornou svítivost. Díky integrované montáži lze snadno umístit na RIS lišty s šířkou 20 mm. Tělo kolimátoru je zesíleno robustním kovovým rámem a součástí balení je i gumová ochranná krytka.

Celková délka: 95 mm
Šířka: 50 mm
Výška: 68 mm
Hmotnost: 200 g

Komentáře k produktu

08.05.2017 Odolnost

Jan DomiterJan Domiter

je ten kolimátor vodotěsný?

AirsoftGuns: Lehký déšť nevadí, ale pod vodu rozhodně nepatří. Berte prosím v potaz, že jde o elektronické zařízení, takže je třeba předejít zkratu nebo zoxidování kontaktů.


10.07.2016 sklad a baterie

Jiří KalinaJiří Kalina
prosím vás kdy bude tento kolimec na skladě a kde bych sehnal takovouto baterii kteerou jsem ještě nikdy vživotě neviděl?děkuji

AirsoftGuns: Naskladnění proběhne nejdřív za 2-3 měsíce. Baterie se dají koupit v prodejnách s elektro.

Avatar
Michal Záhora, 20. 01. 2016

Avatar
Vít Bezouška, 03. 02. 2016

samotný kolimátor XPS mám rád tenhle nezklamal už jsem byl na několika akcích a baterka stále funguje, je malí tím pádem se za něj dá dosadit i další přídavná optika

Avatar
Jarmila Špindlerová, 29. 02. 2016

Avatar
Robert Hliva, 07. 04. 2016

Za 42€ je to trochu málo muziky. Áno je to lacná napodobenina EOTECH-u, ale až priveľmi slabá. Puzdro dodávané ku kolimátoru na zakrytie pri prenose je úplne zlé. Nepresné, zo zvláštneho plastu. Pružiny neprestajne tlačia kryty zorných polí hore a nie je možné ich nijako zachytiť, pretože celé puzdro nie je možné zachytiť. Nastaviteľnosť mieridiel je v poriadku. Šlo mi nastaviť moje do spokojnosti. Telo kolimátora pôsobí pevne. V zornom poli kolimátora žiaľ vidieť slabo svietiace kópie svietiaceho mieridla kolimátora, teda okrem základného svietiaceho mieridla, ktoré má byť pravdaže vidieť zreteľne. Tieto tri kópia pôsobia mätúco.

Novinky a slevy emailem