• Novinka

Kolimátor Crossfire, Vortex

Kvalitní kompaktní tubusový kolimátor Vortex Crossfire určený pro sportovní a taktickou střelbu. Zaměřovač je vyroben z odolné hliníkové slitiny, je vodotěsný a plněný dusíkem (nemlží se).

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

3 480 Kč s DPH

Kvalitní kompaktní tubusový kolimátor Vortex Crossfire určený pro sportovní a taktickou střelbu. Zaměřovač je vyroben z odolné hliníkové slitiny, je vodotěsný a plněný dusíkem (nemlží se). Díky svému záměrnému obrazci (tečka 2 MOA) je vhodný i pro střelbu na větší vzdálenosti. Jas červené tečky, lze libovolně nastavit v jedenácti stupních intenzity pomocí otočného spínače. Antireflexní povrch skel zvyšuje propustnost světla. Výdrž knoflíkové baterie CR2032 je cca 7000 hodin při středním nastavení intenzity jasu. Tento lehký, ale velice odolný kolimátor najde své uplatnění takřka všude, ale je využíván především na puškách typu AR-15, Sa vz.58, SMG, PDW, pistolových konverzích RONI a také na brokovnicích. Velikostí a opravdu univerzálním využitím nahrazuje svého předchudce SPARC II. Výrobce zaručuje odolnost kolimátoru až do ráže zbraně 300 Win. Magnum.

Balení obsahuje: kolimátor, baterii, gumové krytky chránící čočky, nízkou a vysokou (odlehčenou) montáž pro Picatinny/Weaver lištu.

Na tento výrobek poskytuje výrobce doživotní VIP záruku, která je uplatnitelná přímo v sídle společnosti Vortex v USA. Více informací naleznete přímo u výrobce http://www.vortexoptics.com/content/vip_warranty

Technická data: zvětšení 1x, průměr objektivu 27 mm, klikání 1 MOA (2,9 cm/100m), výškový rozsah nastavení 100 MOA, stranový rozsah 100 MOA, záměrná osnova 2 MOA tečka, Baterie CR2032 (součástí balení), délka 6,4 cm, hmotnost 148 g.Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a slevy emailem