KAC SR-15, E&C

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu KAC SR-15 [E&C].

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

4 490 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu KAC SR-15 [E&C] v celokovovém provedení s URX-II předpažbím, které je pevně spojené s tělem a umožňuje použití taktického příslušenství. Zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo s funkčním výhozným okénkem. Delší ostrostřelecký typ M4 s kovovým předpažbím, taktickou zásuvnou Crane stock pažbou (5 poloh nastavení) a několika otvory pro QD úchyty na popruh. Horní polovina těla je opatřena dlouhou RIS lištou pro připevnění různých optik nebo kolimátorů. Tato modifikovaná verze je standardně vybavena plně stavitelnými a sklopnými mířidly. Ovládací prvky jako přepínač střelby, vypouštěč závěru a tlačítko záchytu zásobníku jsou řešeny oboustranně.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní kuličková 8 mm ložiska, pružinu na úrovni M110, kovový vodič pružiny (bez ložiska), zesílenou hlavu válce a kovovou protitlakou hlavu pístu (bez ložiska). V základu jistě potěší i jednodílná kovová Hop-Up komora. Součástí balení je nabíječka, akumulátor 9,6V/1100 mAh (malý konektor), vytěrák a vysokokapacitní zásobník na 300 BB.
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 415 mm
Délka zbraně 920/835 mm
Doporučené střelivo 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ CQB (9,6V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 3,05 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 8 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 120 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 110 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

25.02.2019 technický dotaz

Radim ŽákRadim Žák

Dobrý den, rád bych se Vás zeptal, jestli máte u této zbraně zkušenosti s montováním CNC mechaboxů (od Retro Arms). Je tam při montování nějaký problém? A pokud bych to případně nedal sám do kupy, byla by tu možnost, že bych Vám to předal abyste mi to tam namontovat sami? i když některé díly nebyli koupeny u Vás (hlavně vzduchotechnika EPES)? Děkuji

AirsoftGuns: Úpravy a instalace bude stejná jako i u jiných značek zbraní. Je dost možné, že bude nutné brousit či frézovat vnitřek těla pro správné usazení do osy. Pokud se Vám montáž nepodaří, lze vše zaslat k nám.


20.08.2018 Naskladnění

Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný

Dobrý den chtěl bych se zeptat kdy asi bude na skladě tato zbraň. Díky

AirsoftGuns: Tento model je u dodavatele dlouhodobě nedostupný.


23.02.2017 Naskladnění

Viktor HugoViktor Hugo

Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy bude naskladnění této zbraně. Díky

AirsoftGuns: Vámi požadované zboží této značky v nejbližším půlroce bohužel nebude. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email. V opačném případě se podívejte do nabídky, kde naleznete podobné alternativy.


26.09.2016 Zbraň

Frantík VelkýFrantík Velký
Dobrý den kdy bude tato zbraň na skladě????

AirsoftGuns:Do konce roku nemáme naskladnění bohužel potvrzeno.

25.09.2016 Zbraň

Frantík VelkýFrantík Velký
Kdy bude tato zbraň na skladě??????????

AirsoftGuns:Do konce roku nemáme naskladnění bohužel potvrzeno.

01.09.2016 AKO to mam vymeniť?

Marek PálkaMarek Pálka
Zdravím ako mam vymeniť predpažbie hľadal som návody ale nič mi nenašlo treba tam niečo vyraziť alebo čo ja sa do toho nevyznám a nechcem to rozbiť ďakujem.

AirsoftGuns:Model již není skladem, takže ani technik si není jistý. Předpažbí bude jištěné šrouby nebo celé našroubované v místě napojení na tělo.

15.03.2016 SP 130

Lukáš SladkýLukáš Sladký
Dobrý den, chtěl jsem zeptat jestli by to sneslo SP 130. Četl jsem že to má 8mm ložiska a 8mm mechabox. Nemám ji tam tak 1,5roku a pak vymenim díly za SHS.

AirsoftGuns: Na základní díly tak silnou pružinu určitě ne.

06.09.2015 Specna Arms

Tomáš MaťkuliakTomáš Maťkuliak
Dobrý deň, chcel by som sa vás spýtať či je tento produkt vážne od Specna Arms. Pretože v tomto modeli (SA-BO3) by mala v balení prísť aj náhradná pružina M90 a klúčenka Specna Arms.

Novinky a slevy emailem