G36KV, gen. 2, Jing Gong, JG1938

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu G36KV [JG-1938] od firmy Jing Gong.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

4 150 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu G36KV [JG-1938] od firmy Jing Gong. Označení střední verze K vychází z německého slova Kurz, tedy krátký. Stejně jako reálná palná předloha, tak i tato zbraň je z velké části vyrobena z kvalitního ABS plastu. Horní transportní rukojeť nabízí dva průhledy zadních mířidel a dlouhou RIS lištu pro připevnění různých optik nebo kolimátorů. Kratší RIS lišta na předpažbí je z kovu a umožňuje upnutí libovolného taktického příslušenství. Ovládací prvky jako přepínač režimu střelby, táhlo závěru a tlačítko záchytu zásobníku jsou řešeny oboustranně. Model je standardně opatřen velkým množstvím poutek na popruh, teleskopicky nastavitelnou (4 polohy) a bočně sklopnou pažbou s příjemnou lícnicí.

Kovový zesílený mechabox ver. III obsahuje základní kovová kola, kluzná 7 mm ložiska (kov), kovový rotační vodič pružiny, mosazný válec, pružinu na úrovni M120, plastovou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i dobře řešená Hop-Up komora (plast) a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Součástí balení je trafo-nabíječka, akumulátor MINI 8,4V/1100 mAh (malý konektor), plastový vytěrák na čištění hlavně a vysokokapacitní zásobník na 470 BB (Hicap).

Nejnovější zbraně pod označením generace 2. nabízejí možnost uživatelské regulace výkonu. Speciální trn v mechaboxu umožňuje větší stlačení nebo povolení pružiny, a tímto se výkon mění zhruba v rozmezí 110-120 m/s. Regulace se provádí, po sklopení pažby, pomocí šroubování zasunutého imbus klíče (2,5 mm) do otvoru v zadní části mechaboxu.
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 355 mm
Délka zbraně 920/840/645 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnost zbraně 3,20 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký základní
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu kovový verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 470 BB

Komentáře k produktu

19.11.2017 výměna pružiny a baterie v pažbě

David ŠpulkaDavid Špulka

Rád bych se zeptal zda tato zbraň umožňuje rychlo-výměnu pružinu jako např. Umarex a zda je pažba dutá a lze do ní umístit baterii s mosfetem. Děkuji

AirsoftGuns: QD výměnu trnu/pružiny mechabox neumožňuje. Akumulátor a kabely jsou situované v předpažbí, pažba dutá je.


11.08.2017 Úsťová brzda

Martin LacinaMartin Lacina

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je úsťová brzda odjimatelná a jaký je tam závit. Děkuji

AirsoftGuns: Kompenzátor na ústí lze odšroubovat, závit je levý 14x1.


31.10.2016 Umístění akumulátoru a mířidla.

Josef KarelJosef Karel
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kde je ve zbrani umístěný akumulátor a zda budu potřebovat redukci, když tam budu chtít narvat tuto baterii: http://www.airsoftguns.cz/akumulator-vb-mini-8-4v-1600-mah-vb-power Dále se chci zeptat, zda by šli sundat základní mířidla aniž bych sundal i horní ris lištu. Děkuji za odpovědi na dotazy předem.

AirsoftGuns:Akumulátor je v předpažbí a na uvedený typ není třeba žádná redukce. Původní mechanická mířidla lze z horní lišty demontovat (jsou na příčné čepy).

Avatar
Jan Drápal, 25. 04. 2016

Novinky a slevy emailem