Přepravní pouzdro na zbraň, 100 cm, černé, ACM

Černé přepravní pouzdro na zbraň do délky 100 cm. Díky integrovanému všitému návleku lze pouzdro prodloužit až na 120 cm a schovat tak vyčnívající hlaveň nebo tlumič. Obdélníkový tvar pouzdra umožňuje ponechání zaměřovače a dalších doplňků osazených na zbrani. Všitá molitanová vložka a fixační suché zipy zaručí optimální ochranu zbraně před poškozením.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

610 Kč s DPH

Černé přepravní pouzdro na zbraň do délky 100 cm. Díky integrovanému všitému návleku lze pouzdro prodloužit až na 120 cm a schovat tak vyčnívající hlaveň nebo tlumič. Obdélníkový tvar pouzdra umožňuje ponechání zaměřovače a dalších doplňků osazených na zbrani. Všitá molitanová vložka a fixační suché zipy zaručí optimální ochranu zbraně před poškozením. Promyšlená konstrukce dvouvrstvého pouzdra umožňuje uložit i další kratší zbraň o maximální délce 55 cm. Velké množství vnější uzavíratelných kapes lze použít na uložení střeliva, zásobníků a dalších potřebných drobností. Pouzdro je vybavené dvěma rameními popruhy, takže lze nosit na zádech jako klasický batoh a pro transport na krátké vzdálenosti lze využít pevné nosné ucho.
Barva, Kamufláž černá

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Petra Gardner, 03. 02. 2016

Avatar
Zapletal Zapletal, 03. 02. 2016

Avatar
Radovan Šimák, 14. 02. 2016

Avatar
Irena Buchová, 23. 02. 2016

Avatar
Milan Vlček, 13. 03. 2016

Avatar
Robert Hliva, 07. 04. 2016

Druhé puzdro na menšiu zbraň je trochu priúzke. Niečo s masívnejším telom sa tam zmestí ťažšie. Suché zipsi vo vnútri hlavného puzdra nie sú nastaviteľné. Zbrane s odlišnými neštandardnými typmi tiel sa tam upevňujú horšie. Inak je to fajn produkt za takú nízku cenu som nemal veľké očakávania.

Novinky a slevy emailem