G36C, gen. 2, TAN, Jing Gong, JG0638T

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu G36C [G608, JG-0638T] v pískovém provedení od firmy Jing Gong.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

3 050 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu G36C [G608, JG-0638T] v pískovém provedení od firmy Jing Gong. Označení nejkratší verze C vychází ze slova Compact, ale velice často se mylně používá i přízvisko Commando. Stejně jako reálná palná předloha, tak i tato zbraň je z velké části vyrobena z kvalitního ABS plastu. Horní transportní rukojeť nabízí dva průhledy zadních mířidel a dlouhou RIS lištu pro připevnění různých optik nebo kolimátorů. Kratší RIS lišta na předpažbí je z kovu a umožňuje upnutí libovolného taktického příslušenství. Ovládací prvky jako přepínač režimu střelby, táhlo závěru a tlačítko záchytu zásobníku jsou řešeny oboustranně. Model je standardně opatřen velkým množstvím poutek na popruh a bočně sklopnou pažbou.

Kovový zesílený mechabox ver. III obsahuje základní kovová kola, kluzná 7 mm ložiska (kov), kovový rotační vodič pružiny, mosazný válec, pružinu na úrovni M120, plastovou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i dobře řešená Hop-Up komora (plast) a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Součástí balení je trafo-nabíječka, akumulátor MINI 8,4V/1100 mAh (malý konektor), plastový vytěrák na čištění hlavně a vysokokapacitní zásobník na 470 BB (Hicap).

Nejnovější zbraně pod označením generace 2. nabízejí možnost uživatelské regulace výkonu. Speciální trn v mechaboxu umožňuje větší stlačení nebo povolení pružiny, a tímto se výkon mění zhruba v rozmezí 110-120 m/s. Regulace se provádí, po sklopení pažby, pomocí šroubování zasunutého imbus klíče (2,5 mm) do otvoru v zadní části mechaboxu.
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 247 mm
Délka zbraně 718/500 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnost zbraně 2,85 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký základní
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu kovový verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 470 BB

Komentáře k produktu

03.07.2017 Naskladnění

Matěj NováčekMatěj Nováček

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat kdy bude tato zbraň dostupná a jestli by bylo možné si ji objednat bez zásobníku když ho mám doma z minulé zbraně a případně kolik by to změnilo na ceně? Děkuji

AirsoftGuns: Naskladnění zboží JG v nejbližších měsících neproběhne. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email. V opačném případě se podívejte do nabídky, kde naleznete podobné alternativy zbraně G36. Balení dodáváme pouze kompletní tak jak je od výrobce.


23.05.2017 Výdrž zbraně

Martin ZajíčekMartin Zajíček

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně výdrže této zbraně. Jakou má tato zbraň deklarovanou životnost?? (kolik ran) Předem děkuji za odpověď

AirsoftGuns: U zbraní této cenové kategorie je to okolo 10 000ran. Vnitřní mechanizmus je ovšem zaměnitelný/opravitelný, takže životnost je prakticky  neomezená.


Avatar
Václav Šikola, 10. 05. 2017

Novinky a slevy emailem