EKO Custom M4A1 RIS, 140 m/s, AirsoftGuns, BY-051, BI-5181M

Profesionálně upgradovaná EKO Custom verze elektrické airsoftové zbraně M4A1 RIS [BY-051/BI-5181M] s výkonem až 140 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků. Označení EKO Custom napovídá, že zbraň byla sestavena zejména s vysokým důrazem na nízkou cenu. Konfigurace odpovídá požadavkům na dobrý výkon a dobrou kadenci, ale nezaručuje dlouhodobou životnost a spolehlivost.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

8 020 Kč s DPH

Profesionálně upgradovaná EKO Custom verze elektrické airsoftové zbraně M4A1 RIS [BY-051/BI-5181M] s výkonem až 140 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Jak již název napovídá, jde o ekonomičtější verzi populárních zbraní Custom. Ta nabízí podobný výkon za ještě lepší cenu. V této variantě zůstal původní motorek i ocelová kola se základním převodovým poměrem. Dále se ušetřilo ponecháním originálního mosazného válce a základního vodiče pružiny s ložiskem. I přesto EKO verze obsahuje velkou řadu kvalitních dílů, které nejsou v této cenové kategorii běžné a snesou i další navazující upgrade.

Tato celokovová zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo s funkčním výhozným okénkem. Modernější typ M4 s kovovým RIS předpažbím, taktickou zásuvnou pažbou (6 poloh nastavení) a odnímatelnou transportní rukojetí, na jejíž místo je možné připevnit různé optiky nebo kolimátory.

Zbraň byla osazena oblíbenými díly od firmy SHS, která se již stala světovým lídrem v odvětví upgrade AEG. Byly použity následující komponenty...

Vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava pístu s ložiskem
SHS kovová hlava válce M4
Hliníková tryska M16/M4 - 21,5 mm

Zátěžové díly od SHS:
Precizní píst s ocelovým hřebenem

Výkonové díly od SHS:
Pružina M130

A ostatní:
Kovový Hop-Up set M16/M4
Zlacený T-Dean konektor
Univerzální MOS FET spínací sada - typ 3D

Původní kovový zesílený mechabox byl standardně opatřen rádiusy a kovová komora zbraně byla vzepřena gumovými o-kroužky, což má za účel zabránění předčasného prasknutí mechaboxu. Tento problém se totiž objevuje poměrně často u domácích upgrade a u zbraní sériově vyrobenými v Číně nebo na Taiwanu a osazenými silnou pružinou. Zbraň je osazena pružinou M130 a díky kvalitní vzduchotechnice a dobré souososti je dosaženo výkonu až 140 m/s. Zbraň je nadstandardně vybavena nízkoodporovou silikonovou kabeláží a MOS FET spínačem, který je u silných pružin bezpodmínečně nutný, ale často výrobci a prodejci podceňovaný. Součástí balení není nabíječka ani akumulátor, doporučujeme doobjednat typy viz. záložka doporučené příslušenství. V balení je dodáván taktický popruh, úchyty, vytěrák, vysokokapacitní zásobník na 300 BB, taktická rukojeť, 2ks krytek na RIS lišty a box AN/PEQ 2 (imitace laserového zaměřovače slouží k uložení akumulátoru).
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 364 mm
Délka zbraně 870/785 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/1600 mAh, 20C
Hmotnost zbraně 3,4 kg
Konektor T-Dean
Ložiska 7 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 70 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená až 140 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

09.01.2021 Naskladnění

Jan KonopásekJan Konopásek

Zdravím. Máte info, kdy by zhruba tato zbraň mohla být naskladněna?

AirsoftGuns: Pušky v nadcházejícíh měsících bohužel nebudou. Dboys nevyrábí. V případě zájmu můžeme obdobný upgrade instalovat do Vámi zvolené celokovové zbraně typu M4.


13.06.2015 Naskladnění

Eva RochusováEva Rochusová
Dobrý den,chci se zeptat za jak dlouho to bude asi skladem.Děkuji.

AirsoftGuns: Bohužel nejsou zbraně, z kterých se CUSTOM staví. V případě zájmu můžeme udělat obdobný upgrade do Vámi požadovaného typu M4/M16. Dboy M4 budou nejdřív koncem léta.

22.08.2013 Re: kopeckyjakub

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Zbran je dobrou volbou. Obsahuje vynikajici vnitrni dily, ktere jsou s peclivosti instalovane a spravne upravene. Tolerance limitu na akci bude zalezet na mistnim organizatorovi.

21.08.2013

Piv3cPiv3c
Tak táto krásavica už cestuje domov. Som na ňu strašne zvedavý. Technik určite odviedol perfektnú prácu.

13.08.2013 Limit

manisvkmanisvk
Dobry den, rozmyslam o zakupeni tejto zbrane. Je kvalita spracovania kvalitna, myslim tak ze aby sa zbran neposkriabala nepotorebovala po par padoch na akciach. A este, ak je na akcii limit pre AEG 450FPS, podla Vasich udavanych 140 m/s co je cca- 460FPS, bude to tolerovane ? Dakujem

03.07.2013 Re: Roman1264

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Do predpazbi se vse nevejde. Pokud Vam vadi AN/PEQ box, muzete zvolit verzi CQB-R, kterou diky nastavci v baleni lze prodlouzit na standardni M4ku. Akumulator je v uvedenem typu schovany v crane pazbe.

02.07.2013

Roman1264Roman1264
Zdravím, šel by prosím vás akumulátor uložit někam jinam než do imitace laserového zaměřovače upevněného na RIS liště? Například do předpažbí?

01.07.2013 Re: zony

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Dvouclankova li-pol s napetim 7,4V je na uvedenou sestavu prilis slaba. Lepsim resenim je doporucovany typ VB li-pol 11,1V/1600 mAh (20C).

Novinky a slevy emailem