Bore-Up leštěný nerezový válec M4, žebrovaný, V výřez, SHS

Leštěný nerezový válec typ M4 od firmy SHS. Bore-Up válec má větší vnitřní rozměr/objem a lze tedy kombinovat pouze s příslušnými BU díly! Svisle žebrovaný válec se čtyřmi pravidelnými otvory do písmene V, který je určen pro délky hlavní v rozmezí 300 - 400 mm. Žebrování zvětšuje vnější povrch válce a dochází tak k lepšímu odvodu nežádoucího tepla, které vzniká třením hlavy pístu o stěnu válce.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

200 Kč s DPH

Leštěný nerezový válec typ M4 od firmy SHS. Bore-Up válec má větší vnitřní rozměr/objem a lze tedy kombinovat pouze s příslušnými BU díly! Svisle žebrovaný válec se čtyřmi pravidelnými otvory do písmene V, který je určen pro délky hlavní v rozmezí 300 - 400 mm. Žebrování zvětšuje vnější povrch válce a dochází tak k lepšímu odvodu nežádoucího tepla, které vzniká třením hlavy pístu o stěnu válce. Vnitřek válce je dokonale hladký a snižuje tak tření hlavy pístu ve válci, čímž lze dosáhnout vyšší komprese vzduchotechniky a tím i vyššího výkonu. SHS válce nemají dodatečně nanášenou jakoukoli další vrstvu, u které hrozí její nerovnoměrné nanesení nebo nežádoucí odlupování/vydření. Bezkonkurenční poměr cena/výkon.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

14.01.2016 ff

lukas Pacltlukas Paclt
Zdravím jaký válec a s jakým otvorem mám dát do ak 47 su (krátká hlaveň ) s kombinací s těmito díly děkuji .Tichá hlava válce mech. v. 2/3, SHS Tichá hlava pístu, kov, SHS 1 Hliníková tryska AK short, 19,7 mm, SHS a pružina M140

AirsoftGuns: Na tyto díly rozhodně ne tento Bore-Up. Doporučujeme klasický SHS typ M4.

Novinky a slevy emailem