B&T MP5A2, bez svítilny, Classic Army

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu B&T MP5A2 (bez svítilny) od firmy Classic Army.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

5 390 Kč s DPH

Německá zbrojovka Heckler&Koch vyrábí široký sortiment pušek, samopalů, kulometů a odstřelovacích pušek. Zajímavostí je, že u většiny typů používá proslulý uzamykací systém s válečky a hlaveň s polygonálním vývrtem (hlaveň nemá klasické drážky, ale mnohostěn se spirálovým stoupáním). Samopaly série MP5 jsou vyráběny v mnoha různých provedeních. Pro nízkou hmotnost a malý rozměr nacházejí uplatnění především u speciálních policejních jednotek.

Tento celokovový model je vyráběný firmou Classic Army a nese označení Švýcarské zbrojovky Brügger&Thomet (B&T), která je jedním z nejvýznamnějších licenčních obchodníků firmy Heckler&Koch. Zbraň obsahuje zesílený mechabox verze 2., High Speed & High Torque motor, kovovou Hop-Up komoru, nový typ těla s funkčním výhozným okénkem a pevnou pažbu pro uložení velkého akumulátoru. Oproti starším modelům umožňuje pohodlnější a rychlejší regulaci hopu ve výhozném okénku. Model pochází z poslední série CA, která má výrazně kvalitnější zpracování kovového těla i vnitřních dílů (kola, píst, hlavu pístu, kovový vodič pružiny atd.). Každá zbraň je opatřena logem B&T a unikátním sériovým číslem.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 229 mm
Délka zbraně 710 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ Large (8,4V)
Hmotnost zbraně 2,506 kg
Konektor Tamiya Large
Ložiska 7 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 48 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru High Speed & High Torque
Úsťová rychlost naměřená 95 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 200 BB

Komentáře k produktu

28.05.2014 Re: 4l3x

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Cinske nami nabizene zasobniky lze pouzit i do CA MP5. Dalsi zminovane dily jsou tyto: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1527 http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1507 http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=2214

20.05.2014

4l3x4l3x
Ještě bych chtěl poprosit o dodání odkazu k těm ostatním dílům. A ještě se chci zeptat jestli by pasovaly čínské zásobníky?

19.05.2014 Re: 4l3x

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
M120 zbrane CA zvladaji bez nutnosti dalsich dilu. Je vsak dobre dat i MOS FET: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1504 Je jasne, ze se silnejsi pruzinou se o neco navysi zatez a tedy i opotrebeni, s tim se musi v pripade upgrade pocitat. Proto je mozne instalovat i dalsi dily pro vetsi zivotnost a lepsi funkci jako hlavu pistu, pist ci rotacni vodic pruziny... Do nove zbrane se zarukou je prace ZDARMA (platite pouze dily viz sazebnik). Doporucujeme akumulator VB Large 8,4V. Predpazi lze na zbran napasovat take.

14.05.2014

4l3x4l3x
Chci se zeptat: 1)co je potřeba na m120? 2)vhodný akumulátor ? 3)pasuje bez problému RIS předpažbí(http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1357) ?

Novinky a slevy emailem