Nízkoprofilová montážní báze MP5, G3, Classic Army

Nízkoprofilová montážní báze pro typy MP5 a G3 od firmy Classic Army.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

750 Kč s DPH

Nízkoprofilová montážní báze pro typy MP5 a G3 od firmy Classic Army. Použití tubusových kolimátorů 1x30 a 1x40 na tuto bázi je podmíněno jejich úpravou, která spočívá v jednoduchém rozříznutí montážní rybiny na dvě části.

Komentáře k produktu

10.01.2018 Nízkoprofilová montážní báze

Stanislav BlínStanislav Blín

Dobrý den, mám zbran CA33E a zajímalo by mě, jaká z lišt mi pujde na tuto zbran. (pro umístění kolimátoru) Bude potřeba nějaké vypodložení? Děkuji za odpověd

AirsoftGuns: Na CA33E jdou standardně báze typu Mp5/G3 z naší nabídky. Vypodložení by němělo být nutné.


14.01.2014 Re: VEXTER_XS

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Kolimator typu OKO jsme na tuto bazi nedavali, takze netusime jak tam sedi. Pravdepodobne bude vadit, ze cela RIS neni v jednom kuse a je uprostred prerusena. Problem by se dal vyresit upravou baze na frezce.

04.01.2014

VEXTER_XSVEXTER_XS
Dobrý den. osedlal jsem mp5ku tou levnější čínskou montáží co máte v nabídce. Kolimátor OKO (origo) naní sedne bez problému, jenomže při dotahování báze se mi ulomil ten "kalený" zoubek, co se chytá o tělo. Tudíž je to šit. A nevěřím, že toho o něco víc vydrží. Tato báze to má řešené už lépe, proto se ptám, zda máte zkušenosti s montáží OKA na tuto montáž, a zda musím kvůli té přepážce, nebo tam prostě přesně sedí hned od předu?? Díky za informace ;-)

16.09.2013 Re: gerundin132

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pro istalaci uvedeneho kolimatoru je vhodnejsi baze se souvislou RIS listou: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1353 , ktera na Vami pozadovanou zbran pujde take.

13.09.2013

gerundin132gerundin132
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat jestli to jde dát na zbraň B&T MP5 SD5 a přidělat na to tento kolimátor http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=719

09.11.2012 Re: VEXTER_XS

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
To zalezi, jaky zamerovac na ni chcete upinat a na jakou zbran baze pujde. Presny material nezname, ale pujde o klasickou slitinu hliniku, ktera se v AS bezne vyuziva na RIS predpazbi a listy vsecho druhu. Jeji pevnost je pro uchyceni zamerovace vice nez dostatecna.

06.11.2012

VEXTER_XSVEXTER_XS
Dobrý den ;-) Chtěl bych se zeptat, jaká ze dvou nabízených Ris lišt je lepší...Vím že je to trochu zavádějící otázka ale přeci jen :) No a předpokládám, že jsou oboje vyrobeny z hliníku a né z nějakého přiblblého ZnAlu... :-/ Díky za odpově ;-)

23.02.2011 Re: pavlinak

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Bez uprav montazniho krouzku kolimator na bazi nepujde. Pokud nechcete nic upravovat, je vhodnejsi tato baze: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1353

Novinky a slevy emailem