AKMS, dřevo, ocel, Cyma, CM.048S

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu AKMS [CM.048S] s ocelovým(!!!) tělem, krytem závěru, kompenzátorem a sklopnou pažbou.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

5 020 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu AKMS [CM.048S] s ocelovým(!!!) tělem, krytem závěru, kompenzátorem a sklopnou pažbou. Stavitelná mířidla, plynové potrubí, vnější hlaveň, přední úchyt na popruh a další části jsou také kovové. Předpažbí je velice zdařile vyrobené z pravého laminovaného dřeva (žádná plastová imitace pro maximální napodobení!). Akumulátor se v případě této verze se sklopkou dává pod plechový kryt závěru, tedy do prostoru nad mechabox.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní kovová 7 mm ložiska (cross slot), pružinu na úrovni M130, kovový trn s ložiskem, velice silný motor s neodymovými magnety, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i jednodílná kovová Hop-Up komora a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Součástí balení je nabíječka, akumulátor 8,4V/1200 mAh (malý konektor), plastový vytěrák na čištění hlavně a vysokokapacitní zásobník na 600 BB (Hicap).
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 455 mm
Délka zbraně 914/661 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ AK (9,6V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 3,295 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Zátěžový s neodymovými magnety
Úsťová rychlost naměřená 135 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu kovový verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 600 BB

Komentáře k produktu

23.10.2017 Otázka

Jana DavidováJana Davidová

Dobrý den, mohla bych se zeptat kolik by to u vás stálo kdybych chtěla vyměnit ty slabé díly za lepší a o kolik by to přibližně vydrželo více výstřelů? Díky za opdověď

AirsoftGuns: Jde o to, kolik chcete do vylepšení zbraně případně investovat. Podle toho lze volit rozsah měněných dílů a jejich kvalitu/značku/cenu. Uvnitř AEG zbraně lze vyměnit díly v rozsahu cca 1 000-10 000 Kč.


15.07.2016 Zásobník

Radek CzendlikRadek Czendlik
Zdravím, zbraň mám doma teprve den, napsal bych hodnocení jako sem viděl u jiných zbraní, ale nevím kde :) No, spokojenost maximální. Provedení výborné a co se střeleckých vlastností týče - dávam 11/10. Nemluvě o perfektním přístupu Vás, airsoftguns. Jen mám obavy u přiloženého záručního listu kde se píše životnost 10 000 ran. Zásobník je na 600 ran, takže kolem 16 zásobníku mám čekat problémy? Díky

AirsoftGuns: Problémy mohou a nemusí přijít. Zbraň je stále levnější čínské produkce s poměrně silnou pružinou - proto ten výkon a dostřel. Toto má logicky větší vliv na opotřebení a namáhání dílů. Není problém nejslabší vnitřní díly vyměnit za kvalitnější a vše bude šlapat dál a lépe.

Avatar
Radek Czendlik, 26. 07. 2016

Super zbraň, ještě lepší výsledky a o vzhledu ani nemluvě. Určitě to chce MOSFET, protože to střílí jednu za druhou. Střílí krásně rovně.

Avatar
Martin Kačena, 06. 02. 2018

Avatar
Martin Kaňák, 11. 02. 2018

Novinky a slevy emailem