Taktická svítilna, zelené světlo, 150 lm, kroužek, externí spínač, UltraFire

Taktická svítilna UltraFire s externím spínačem a montážním kroužkem na RIS s šířkou 20 mm (+ 5 mm). Taktická svítilna je opatřena LED diodou XR-E a poskytuje kužel zeleného světla. Jeden mód svitu cca 150 lm.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

890 Kč s DPH

Taktická svítilna UltraFire s externím spínačem a montážním kroužkem na RIS s šířkou 20 mm (+ 5 mm). Taktická svítilna je opatřena LED diodou XR-E a poskytuje kužel zeleného světla. Jeden mód svitu cca 150 lm. Jako napájecí zdroj se používají 2 kusy baterií CR123a, nebo 1 kus baterie 18650, které nejsou součástí balení. Baterie se vkládají polaritou (+) směrem k hlavě svítilny. V žádném případě není možné použít žádné nabíjecí akumulátory CR123a z důvodu jejich vyššího napětí, které může zapříčinit poškození elektronického driveru svítilny. Zapínání/vypínaní se provádí zmáčknutím zadního tlačítka nebo externího dotykového spínače.

Tato barva světla je často používána při myslivosti z důvodu lepší snášenlivosti pro zvěř.

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Martin Marek, 15. 11. 2017

Jediný problém s externím spínačem, po několika použitích - cca 3 - se uvolnil spoj - asi špatně napájené - a přestal spolehlivě fungovat. Vyřešil jsem jiným spínačem namontovaným do rukojeti na RIS liště.

Novinky a slevy emailem