• Bazar

Bazar Taktická svítilna M6 s laserem, LED, černá, ACM

Taktická svítilna M6 s laserem a integrovanou montáží na zbraně, které mají RIS kolejnice s šířkou 20 mm (+ 5 mm). Svítilna je opatřena LED diodou a poskytuje kužel oslňujícího světla. Bazarové zboží s úpravou.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

950 Kč s DPH

Taktická svítilna M6 s laserem a integrovanou montáží na zbraně, které mají RIS kolejnice s šířkou 20 mm (+ 5 mm). Svítilna je opatřena LED diodou a poskytuje kužel oslňujícího světla. Jako napájecí zdroj se používají 2 kusy baterií CR123a, které nejsou součástí balení. Není možné použít žádné nabíjecí akumulátory z důvodu jejich vyššího napětí, které může zapříčinit poškození diody. Na spodní straně je plně seřiditelný laser červené barvy. Ke svítilně M6 je možné připojit i externí dotykový spínač na kabelu, který je v balení. V ČR je zakázáno používání laserových značkovačů na zbraních, a proto je tento výrobek určen pouze pro použití jako laserové ukazovátko se svítilnou!

Bazarové zboží s úpravou! Svítilna má vyměněný originální otočný přepínač za mikrospínač s možností volby pro světlo i laser - tato úprava je lepším a odolnějším řešením, než originální přepínač. Na upravené zboží je poskytována záruka 1 rok.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a slevy emailem