EDM M96, TAN, Ares, LSR-004

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu EDM M96 [LSR-004] v pískové (tan) barvě od firmy Ares.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

16 320 Kč s DPH

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu EDM M96 [LSR-004] v pískové (tan) barvě od firmy Ares. Zdařile provedená celokovová zbraň skvěle rozšiřuje nabídku odstřelovacích pušek o tento exkluzivní kousek. Pouze pistolová pažbička a botka teleskopické pažby jsou vyrobené z pevného plastu. Zbraň je v základu vybavena celokovovým spoušťovým mechanismem, dlouhou montážní RIS lištou pro uchycení puškohledu a také stavitelnou Hop-Up komorou. Díky dlouhé hlavni a vyššímu výkonu dosahuje velice pěkných střeleckých vlastností již v základu. Důmyslný systém podavače kuliček umožňuje umístění zásobníku v reálné pozici, což u manuálních typů není vždy pravidlem. Součástí tohoto setu je i výškově stavitelná dvojnožka s možností kompletního sklopení. Balení dále obsahuje trubičkový rychlonabíječ a ocelový zásobník na 150 BB (Midcap).

Sjednocené technické řešení, označované výrobcem jako TX Systém, nabízí budoucímu majiteli možnou a jednoduchou přestavbu na tři volitelné moduly s různým typem hnací síly (stávající pružinový, GreenGas verze nebo na CO2 bombičky).
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 700 mm
Délka zbraně 1160/1330 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Hmotnost zbraně 4,96 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby manuální zbraň
Úsťová rychlost naměřená 130 m/s
Zásobník kapacita 150 BB

Komentáře k produktu

26.04.2016 Upgrade

Patrik ŠuhajPatrik Šuhaj
Táto zbraň ma 70cm hlaveň to znamená že musí mať pekne veľký valec a že páka sa len tak ľahko neodtrhne :) no poďme ďalej. Zaujíma ma či je možné túto zbraň nejak upgradnúť na pružinu SS5000 pomocou vami ponúkaných dielov a či sa dá zohnať 70cm hlaveň 6,01 mm z nerezu.

AirsoftGuns: Potenciál upgrade na maximální výkon zatím bohužel neznáme. Nejdelší hlavně z nerezu u nás mají 690 mm.

27.01.2016 dotaz

Tomáš StryjaTomáš Stryja
Dobrý den chci se zeptat jestli by se tam mohla dát 300 pružina aniž bych musel přikoupit další díly . Děkuji

AirsoftGuns: To by základní díly určitě nevydržely.

27.08.2015 Sleva

Martin DvořákMartin Dvořák
Dobrý den dala by se tadle zbran slevnit .

AirsoftGuns: Podmínky pro slevy či další zákaznické výhody naleznete v horním menu. Jsme jedni z mála, kteří tuto zbraň nabízejí v ČR a tutově máme i nejlepší cenu, takže na základě čeho by se mělo zlevnit?

Novinky a slevy emailem