MK46, A&K

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu MK46 [A&K].

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

9 990 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu MK46 [A&K]. Modifikovaný lehký kulomet vycházející ze známého modelu M249. Tato nejmodernější varianta je osazena lehčím typem vnější hlavně a postrádá transportní rukojeť i možnost lafetování na dopravní prostředky nebo těžkou trojnožku. Za pozornost jistě stojí i robustní teleskopická pažba (5 poloh nastavení) s výklopnou drátěnou opěrkou. Na horním krytu závěru se nachází RIS lišta pro snadnou montáž libovolného zaměřovače a celé RIS předpažbí umožňuje použití dalšího taktického příslušenství. Celá zbraň se vyznačuje realistickým zpracováním všech detailů, extrémně vysokým podílem kovu a tudíž i vysokou hmotností. Jako správný kulomet je osazený stavitelnou dvojnožkou a dodáván spolu s elektrickým krabicovým zásobníkem (2 režimy dotáčení). Tento airsoftový model je možné nabíjet pomocí standardních zásobníků určených pro zbraně M16/M4 nebo z již zmiňovaného krabicového zásobníku s mnohem větší kapacitou.

Kovový masivní mechabox mnohdy označován jako „cihla“ obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní 8 mm ložiska (kuličková), pružinu na úrovni M125, kovový vodič pružiny, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i jednodílná kovová Hop-Up komora a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Součástí balení je vytěrák na čištění hlavně a vysokokapacitní elektrický zásobník na 2400 BB.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 363 mm
Délka zbraně 920/850 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (9,6V)
Hmotnost zbraně 6,5 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 8 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 130 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu verze M249 (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) xhi-cap
Zásobník kapacita 2400 BB

Komentáře k produktu

02.10.2014 Re: down333

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Mechabox je stejny jako u ostatnich kulometu M249 od vyrobce A&K. Jde o specificky typ zvany "cihla". Jinak co se tyce jeho obsahu, tak az na drobne odlisnosti je vse stejne jako v mechaboxu ver. 2 (M4), takze neni problem s opravou ci upgradem na vetsi vykon. Jedinou odlisnosti oproti M4/M16 je kratky motor, mikrospinac, komora a dalsi drobne.

29.09.2014

down333down333
Dobry den zajimalo by me jaka je kompatibylita nahradnich dilu MK46 hlavne upgrade a taky by mne zajimalo co to ma za mechabox jaka je to verze ? jde mi oto jestli je to mechaboch verze 2 nebo 3 protoze nikde sem nenasel jaky je to typ mechaboxu jenom ze je specialni a mne by zajimalo co to znamena to specialny predem Dekuji za odpoved

03.03.2014

filipjakubecfilipjakubec
je to kovoví

03.03.2014

filipjakubecfilipjakubec
ujde to

Novinky a slevy emailem