Laserové ukazovátko typ JG-17, ACM

Zelené laserové ukazovátko typ "JG-17" je dodáváno s montáží na RIS lišty dlouhých zbraní. Tento model se vyznačuje velice silným výkonem.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

990 Kč s DPH

Zelené laserové ukazovátko typ "JG-17" je dodáváno s montáží na RIS lišty dlouhých zbraní. Tento model se vyznačuje velice silným výkonem. Součástí dodávky je externí spínač, baterie CR 123a, imbusy apod. V ČR je zakázáno používání laserových značkovačů na zbraních, a proto je tento výrobek určen pouze pro použití jako laserové ukazovátko!

Komentáře k produktu

11.07.2013 Re: roman kosar

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Krouzek je na standardni RIS s sirkou 20mm. V noci ukazovatko sviti na nekolik km a ve dne je otazkou na jakou vzdalenost tecku uvidite za slunecneho dne je to vetsinou do 100m.

09.07.2013 kos

roman kosarroman kosar
Dobrý den . Chtěl jsem se zeptat, na jaký typ RIS , myslím tím šířku (20mm nebo menší) je montáž laseru vhodna a jak daleko asi v denním světle dosvítí . Děkuji za odpověď.

03.01.2013 Hodnocení

Black Hawk czeBlack Hawk cze
Dnes mi přišel tento laser domů, za ty peníze si myslím, že je to kvalitní výrobek , působí bytelně , má 2 druhy spínačů v balení, plně seřiditelný , pouze otáčením 2 'prstýnků' večer je vidět krásný plný paprsek s velkým dosvitem - výkon je 5 mw, třída III.A , rozhodně doporučuji - díky ASG

05.09.2012 Re: urgi

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pokud ma dana Verze Sigu RIS, tak ano. Laserove ukazovatko je tedy trosku vetsi, takze uchyceni nemusi byt primo idealni.

02.09.2012

urgiurgi
Dobrý den,šel by tento laser namontovat na zbraň sig P226 ? předem děkuji za odpověď..

12.03.2012 Re: Cube1cze

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Zbozi je nedpstupne, takze nemuzeme zkontrolovat baleni ani prilozenou dokumentaci. Pokud si vzpominame, vyrobce parametry vykonu neuvadi.

11.03.2012 výkon

Cube1czeCube1cze
omlouvám se ale neodpověděl jste na mou otázku , jaký má tento laser výkon ? (mW)

08.03.2012 Re: Cube1cze

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
V soucasne dobe je zbozi vyprodane. Vsechny laserova ukazovatka jsou pro zrak nebezpecna.

Avatar
Ondřej Kopecký, 10. 01. 2016

Laserové ukazovátko je na svou cenu velmi dobré. Líbí se mi kvalitní kovové provedení, ale i to že je v balení ještě druhý spínač, který umožňuje laser zapnout dlouhodobě. Laser je velmi silný, což mě také potěšilo. Složitější bylo seřízení laseru, jelikož ukazovátko je možné seřídit pomocí dvou koleček, ovšem jedno seřizuje jen minimálně a seřízení druhého může být pro někoho velmi problematické - je totiž potřeba povolit tři šrouby a při seřizování si s laserem opravdu pohrát. Pokud jste náročnější uživatel a dáte si se seřízením laseru práci, pak budete mít za rozumné peníze opravdu hodně muziky.

Novinky a slevy emailem