L96 AWS, Black, Tokyo Marui

Manuální airsoftová zbraň L96 AWS Black od firmy Tokyo Marui.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

6 990 Kč s DPH

Odstřelovací puška L96 AWS Black vychází z reálné předlohy britské zbraně L96A1, kterou vyrábí firma Accuracy International. Zbraň je používána v armádách NATO a u speciálních policejních sborů. Airsoftový model zbraně L96 AWS Black je vyráběn firmou Tokyo Marui. Zbraň se vyznačuje neobvyklým zpracováním pažby, dlouhou volně loženou celokovovou hlavní a RIS ližinou na závěru, která slouží k uchycení puškohledu. Zbraň je v základu vybavena úchyty na popruh. Dále je možné pohodlně nastavit lícnici a délku pažby pro lepší míření. Balení obsahuje kovový zásobník na úctyhodných 40 ran. Ke zbrani lze připevnit i speciální dvojnožka typu Ball Joint, která není součástí standardní dodávky. Zbraň je vybavena regulovatelným Hop-Up systémem, který je snadno dostupný na spodní straně předpažbí.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 509 mm
Délka zbraně 1150 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 3,5 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 50 m
Ráže 6 mm
Režim střelby manuální zbraň
Úsťová rychlost udaná výrobcem 100 m/s
Zásobník kapacita 40 BB

Komentáře k produktu

27.02.2021 Naskladnění a životnost

Matyáš LukáčMatyáš Lukáč

Mohl bych se zeptat, kdy bude na skladě (jestli vůbec bude) a jakou má životnost?

AirsoftGuns: Tokyo Marui naskladníme nejdřív za několik týdnů. Životnost v základu je při pravidelném servisu i více jak 30 000 ran.


11.01.2021 Materiál

Matyáš LukáčMatyáš Lukáč

Mohl bych se zeptat, z jakého je materiálu?

AirsoftGuns: Pažbení plast, zbytek slitina kovu. Poměr materiálů je na vnějších dílech stejný jako u palné předlohy.


01.10.2016 Hop-up gumička

Václav KarbanVáclav Karban
I přes to, že jsem vystřelil ze zbraně přes 1500 kuliček, kulička 0,25g ani při maximálním hop-upu nevzlétá nahoru. Sice se relativně narovná balistická křivka, ale víc to nejde. Je možné že je gumička odrbaná?

AirsoftGuns:Po takovém množství by nemělo dojít k opotřebení gumičky (pokud se používají ovšem vhodné kuličky). Nikde není uvedené, že rozsah maximálního hop-up efektu bude kuličky 0,25g po několika metrech zvedat do oblak. Pokud o tento efekt máte zájem, bude nutné použít lehčí střelivo, navýšit výkon zbraně nebo upravit přítlačný váleček u hop-up. Jak správně udáváte, 0,25g lze relativně nastavit do roviny a tak by to mělo být. Pokud nestačí je třeba upravovat dle požadavků.

10.09.2016 šroubky

Václav KarbanVáclav Karban
Zdravím, první den, co puška přišla už se mi venku uvnitř zbraně přelomil jeden z bočních šroubků a vypado jedno úchytné kolečko na ten šroubek... Zbraň mám asi týden a dnes jse mnašel další problém. Chtěl bych se jen zeptat jestli je normální že mezi nastavováním hop a úchytem na dvojnožku je úchytka na šroubek ale bez šroubku. Sice je uvedeno že má zbraň volně loženou hlaveň, ale hlaveň mi jde nadzvednout natolik, že je vidět i hop-up komora. Poraďte prosím co mám se zbraní dělat. Předem děkuji.

AirsoftGuns:To je opravdu divné, s něčím podobným jsme se u tohoto modelu a značky ještě nesetkali. Pokud někde něco upadlo a nedrží jak by mělo, bylo by jistější zaslat zbraň zpět k nám. V opačném případě může hrozit postupné až nevratné poškození.

21.11.2015 upgrade

Radek NovákRadek Novák
Dobrý den všichni zde píší o upgradech na tuto zbran, ale já nemůžu najít z vaší nabídky vbec žádný, mohli byste mi teda prosím hodit link na celý vnitřní upgrade kompatibilní s touto zbraní(mám na mysli hop up, válec, či případně set a spoušták)

AirsoftGuns: Asi jste špatně hledal, základem pro AWS: http://www.airsoftguns.cz/vyhledat-produkt/AWS

05.10.2015 VSR

Zdeněk ŠkvrnaZdeněk Škvrna
Zdravím, chtěl bych se ujistit že tato zbraň má hop up typu VSR. Tedy je možné vyměnit hop gumu a hlaveň určené pro VSR. Nebo je tomu jinak?

AirsoftGuns: Mělo by tomu tak být.

03.10.2015 Upgrade

Jakub CharvátJakub Charvát
Chci se zeptat, zda je na zbraň vhodný upgrade v kombinaci: http://www.airsoftguns.cz/upgrade-set-pro-pusky-well-l96-a-sw-300-acm a http://www.airsoftguns.cz/precizni-set-valce-hd-pro-l96-aws-pdi ? Jaké je poté výkonnost a životnost zbraně ? Děkuji

AirsoftGuns: Tato kombinace možná není. Odkazovaný set není pro modely AWS. Pušky L96 AWS z důvodu realistického umístění zásobníku mají kratší válec i píst. To i znamená, že není vhodná na vysoké upgrady jako třeba VSR.

05.12.2013 Re: Majczkl

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Kazda silnejsi pruzina bude vyzadovat kovovy trn, pist i zesilene dily do spoustaku. Samostatne tyto dily na AWS nemame, takze nezbyde nic jineho nez koupit cely spoustak a set valce od PDI. Cena upgradu pak bude vice jak za zbran.

Novinky a slevy emailem