Krátký motor INFINITY U-35000, SS, NT, ASG

Krátký výkonný motor INFINITY U-35000 (standard speed/normal torque) pro zbraně typu AK/AUG/M1A1/G36/M14/M249 od značky ULTIMATE. Verze U-35000 nabízí standardní rychlost otáčení (35000 ot./min. při 12V) a střední krouticí moment. Motor je dále vybaven silnými super magnety (Neodymium), kaleným ocelovým pastorkem s tvrdosti 50-55 HRC a většími uhlíky s příměsí stříbra pro delší životnost i vyšší vodivost. Při správně zvolené sestavě lze motor použít až na pružiny M160. Tyto motory instalujeme v našem servise již od roku 2011. Používají se na extra silné pružiny i do vysokokadenčních zbraní. Dle dosavadních zkušeností můžeme s jistotou prohlásit, že starý král motorů SYSTEMA je mrtev. Ať žije nový král ULTIMATE INFINITY - nejkvalitnější motor současnosti!

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 990 Kč s DPH

Krátký výkonný motor INFINITY U-35000 (standard speed/normal torque) pro zbraně typu AK/AUG/M1A1/G36/M14/M249 od značky ULTIMATE. Verze U-35000 nabízí standardní rychlost otáčení (35000 ot./min. při 12V) a střední krouticí moment. Všechny motory INFINITY mají ručně vinutý a vyvažovaný rotor, který zajišťuje vysoký výkon a nízké vibrace. Díky nejnovější patentované technologii vyžadují méně údržby, nabízejí delší životnost a jsou plně demontovatelné a tím pádem je možné provádět snadnou údržbu. Kuličková ložiska zaručují ocelové osičce rotoru nízké tření a dokonalou stabilitu, což je nezbytným aspektem pro hladký chod motoru. Díky speciální konstrukci funguje rotor podobně jako turbína, která zabraňuje vnikání vnějších nežádoucích nečistot a zároveň dokáže účinně samočistit vnitřek motoru od uhlíkového prachu. Dalším unikátním prvkem je vstupní sací otvor v plášti motoru, který umožňuje proudění vzduchu, a tak dochází k příznivému ochlazování celého motoru. Hlava motoru je z pevného polymeru, aby se zcela zamezilo možnému riziku zkratu přes vnější vodivé části. Motor je dále vybaven silnými super magnety (Neodymium), kaleným ocelovým pastorkem s tvrdosti 50-55 HRC a většími uhlíky s příměsí stříbra pro delší životnost i vyšší vodivost. Při správně zvolené sestavě lze motor použít až na pružiny M160.

  Motor ULTIMATE INFINITY Běžný motor
Tvrdost pastorku 50-55 HRC 40-50 HRC
Odchylka otáček +/- 5% +/- 10%
Efektivní účinnost 75-85% 55-70%
Teplota pod zátěží 40 °C 80 °C
Ložiska kuličková kuličková/kluzná
Uhlíky velké (Ag) standardní

Tyto motory instalujeme v našem servise již od roku 2011. Používají se na extra silné pružiny i do vysokokadenčních zbraní. Dle dosavadních zkušeností můžeme s jistotou prohlásit, že starý král motorů SYSTEMA je mrtev. Ať žije nový král ULTIMATE INFINITY - nejkvalitnější motor současnosti!

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a slevy emailem