Krátký motor A-Z, Systema

Vysokozátěžový krátký motor pro zbraně typu AK/AUG/M1A1/G36/M14/M249 od firmy Systema. Jde o nejnovější model, který zcela nahrazuje velmi úspěšné předchůdce Magnum a Turbo.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 950 Kč s DPH

Vysokozátěžový krátký motor pro zbraně typu AK/AUG/M1A1/G36/M14/M249 od firmy Systema. Jde o nejnovější model, který zcela nahrazuje velmi úspěšné předchůdce Magnum a Turbo. V motoru jsou použity velmi účinné neodymiové magnety, které zajišťují vysoké otáčky i vysoký krouticí moment motoru. Motory jsou ručně vinuty, mají snížený vnitřní elektrický odpor i mechanické tření. Motory A-Z jsou vhodné pro všechny typy pružin.

Komentáře k produktu

28.01.2014 Re: VEXTER_XS

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Asi nebyl zase tak skvely :) Momentalne muzeme nabidnout lepsi alternativu v podobe motoru INFINITY: http://www.airsoftguns.cz/search.php?fulltext=U-&ftype=0

23.01.2014

VEXTER_XSVEXTER_XS
Dobrý den. Mohu vědět, proč se tento skvělý motor již nevyrábí?? Existuje nějaký plnohodnotný konkurent?? Díky za odpověď.

14.01.2014 Re: PCM4n

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Tento motor se jiz nevyrabi.

07.01.2014 dostupnost

PCM4nPCM4n
Dobrý den.Chci se zeptat, kdy bude opět naskladněn tento typ motoru?Děkuji

18.07.2012 Re: Mattcrew

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Motor Systema Energy musi na spravne zvolene a udelane sestave zvladat i silnejsi pruziny, nez M130 a to s peknou kadenci. Kadence je zavisla na mnoha dalsich faktorech, nez jen na prevodu kol. Pro orientaci muze zmena techto kol znamenat rozdil v kadenci o cca 10bb/s. S timto silnejsim motorem A-Z dosahnete urcite peknych vysledku. Pokud neplanujete nijak zasedne silnejsi pruzinu, tak na M120 bude bohate stacit 3xlevnejsi varianta motoru od SHS. Pokud vsak chcete to nejlepsi, doporucujeme motorek od Systemy.

16.07.2012 Rychlost střelby

MattcrewMattcrew
Zdravím, mám v M16 motor Systema energy a u 130pružiny začíná mít problém, ale 120 už je ok a u Steyra uvažuji o tomto typu motoru. Chtěl bych se ale zeptat na jednu věc. Když vezmu stejnou baterii a například tento motor, o kterém uvažuji a dám do zbraně například 120pružinu, tak jaký bude rozdíl v kadenci na vysokootáčkových a na zátěžových kolech ?? Díky za odpověď

25.04.2012 Re: RomanReitermann

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
A-Z zvladne ve stejne kombinaci v pohode to same jako Magnum. Je reseny univerzalne, takze i na slabsi pruzine pujde pekne do otacek. V dnesni dobe Systema motorek Magnum jiz nevyrabi, takze pokud schanite skvely motor, je A-Z tou nejlepsi a jedinou volbou.

23.04.2012 A-Z vs Magnum

RomanReitermannRomanReitermann
Dobrý den.Chtěl bych se zeptat,jak je na tom tento motorek v porovnání s magnumem co se týče kvality zpracování a výkonnosti?Je lepší na 150pružinu dát tento,nebo čekat až naskladníte magnum?Moc děkuji za odpověď

Novinky a slevy emailem