H&K G36V, blowback, FDE, Umarex

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu H&K G36V - blowback version (Flat Dark Earth) v licencované verzi firmou Umarex pod značkou HECKLER & KOCH GmbH. Díky tomu jsou všechny nabízené modely opatřeny reálnou ražbou H&K s unikátním sériovým číslem.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

7 400 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu H&K G36V - BlowBack version (Flat Dark Earth) v licencované verzi firmou Umarex pod značkou HECKLER & KOCH GmbH. Díky tomu jsou všechny nabízené modely opatřeny reálnou ražbou H&K s unikátním sériovým číslem. Stejně jako reálná palná předloha, tak i tato zbraň je z velké části vyrobena z kvalitního ABS a nylon plastu. Technické řešení je stejné jako u nejnovějších G36 (EBB) od firmy Ares, takže v předpažbí nalezneme imitaci plynové trubice s pístem, kovové uložení hlavně a na jejím ústí našroubovaný specifický kompenzátor zdvihu. Horní transportní rukojeť nabízí integrovanou optiku se zvětšením 3x a vestavěný kolimátor (2x baterie LR1 AM5). Na předpažbí u této nejdelší verze nalezneme sklopnou dvojnožku s bočním výkyvem. Ovládací prvky jako přepínač střelby, táhlo závěru a tlačítko záchytu zásobníku jsou řešeny oboustranně. Model je standardně opatřen velkým množstvím oček na popruh, teleskopicky nastavitelnou (4 polohy) a bočně sklopnou pažbou s příjemnou lícnicí. Celé balení navíc obsahuje i standardní typ pažby všeobecně známé u zbraní řady G36.

Blow back systém je stále oblíbenější a žádanou funkcí napodobující realistický pohyb závěru. S tím přímo souvisí i funkční vypouštěč závěru v lučíku, kterým lze jednoduše uvolnit píst do přední pozice a pružina tak nezůstane dlouhodobě přednatažená. Za pozornost jistě stojí i možnost rychlé výměny pružiny, kterou zkušený majitel zvládne za pár minut (podobný princip jako v kulometech M249). Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní kovová 7 mm ložiska (kluzná), pružinu na úrovni M125, mikrospínač u spouště, vodič pružiny bez ložiska (kombinace kov/plast), zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) EBB
BlowBack Ano, elektrický
Délka vnitřní hlavně 509 mm
Délka zbraně 1045/965/775 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ CQB (9,6V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 3,75 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 68 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 135 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu EBB verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 470 BB

Komentáře k produktu

13.05.2016 Úsťová rychlost doplnění

Radim BalaRadim Bala
Děkuji za vaši odpověď, pokusím se zjistit, kde vznikl problém a určítě ho odstraním teď již snadno. Vaše odpověď mi určitě napověděla kde potíž hledat a jak chybku napravit. Jinak na zbraň jako takovou nedám dopustit, je velmi přesná a hraje se mi s ní opravdu dobře. Pro C.Q.B. bitvy si hodlám zakoupit u vás stejnou pušku, jen v kratším provedení.

AirsoftGuns: Jsme rádi, že i přes drobný zádrhel zůstáváte značce nakloněn a věrný. Pokud si sám neporadíte, je tu možnost našeho servisu.

30.04.2016 Úsťová rychlost

Radim BalaRadim Bala
Dovoluji si podotknout,že zbraň jsem u vás zakoupil letos v lednu a jsem s ní zatím dost spokojen. Jen mě překvapilo, když mi pořadatel na akci místo vámi deklarovaných 135 m/s naměřil pouze necelých 120 m/s s 0,20g BB. Je to ale jediná výhrada k této jinak pro mě pěkné zbrani

AirsoftGuns: To je divné, pravděpodobně došlo k omačkání pružiny nebo je drobná netěsnost kolem hop-up gumičky. Jde i o to, jak byl hop-up nastaven.

24.09.2014 Info

CurieCurie
Dobrý den, mám otázku. Je možné tuto zbraň upgradovat? Jakou má v základu životnost? Má přesnou hlaveň? Da se po opotřebování dílů opravit. Jaké máte zkušenosti s firmou a výrobky Umarex? Měl bych zájem o dlouhou a přesnou elektriku. Dekuji

Avatar
Michal Sojka, 01. 04. 2016

Bez debat ta nejlepší G36 co jsem měl kdy v ruce. Oproti CA má navíc blowback (je to vtipná sranda), hlavně vypouštění pružiny a možnost rychlé výměny pružiny v případě omezení výkonu pořadatelem. Navíc to originální ražení, na tom ujíždím... Jinak zpracování celé zbraně je opravdu pěkné, dobře se drží a optika i kolimátor plní svou funkci.

Novinky a slevy emailem