H&K G36CV, blowback, Black, Umarex

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu H&K G36CV - blowback version (Black) v licencované verzi firmou Umarex pod značkou HECKLER & KOCH GmbH. Díky tomu jsou všechny nabízené modely opatřeny reálnou ražbou H&K s unikátním sériovým číslem.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

5 290 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu H&K G36CV - BlowBack version (Black) v licencované verzi firmou Umarex pod značkou HECKLER & KOCH GmbH. Díky tomu jsou všechny nabízené modely opatřeny reálnou ražbou H&K s unikátním sériovým číslem. Stejně jako reálná palná předloha, tak i tato zbraň je z velké části vyrobena z kvalitního ABS a nylon plastu. Technické řešení je stejné jako u nejnovějších G36 (EBB) od firmy Ares, takže v předpažbí nalezneme imitaci plynové trubice s pístem, kovové uložení hlavně a na jejím ústí našroubovaný specifický kompenzátor zdvihu. Horní transportní rukojeť nabízí dva průhledy zadních mířidel a dlouhou RIS lištu pro připevnění různých optik nebo kolimátorů. Kratší RIS lišty na předpažbí jsou z kovu a umožňují použití libovolného taktického příslušenství. Ovládací prvky jako přepínač střelby, táhlo závěru a tlačítko záchytu zásobníku jsou řešeny oboustranně. Model je standardně opatřen velkým množstvím oček na popruh, teleskopicky nastavitelnou (4 polohy) a bočně sklopnou pažbou s příjemnou lícnicí. Celé balení navíc obsahuje i standardní typ pažby všeobecně známé u zbraní řady G36 a taktickou vertikální rukojeť (KAC).

Blow back systém je stále oblíbenější a žádanou funkcí napodobující realistický pohyb závěru. S tím přímo souvisí i funkční vypouštěč závěru v lučíku, kterým lze jednoduše uvolnit píst do přední pozice a pružina tak nezůstane dlouhodobě přednatažená. Za pozornost jistě stojí i možnost rychlé výměny pružiny, kterou zkušený majitel zvládne za pár minut (podobný princip jako v kulometech M249). Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní kovová 7 mm ložiska (kluzná), pružinu na úrovni M110, mikrospínač u spouště, vodič pružiny bez ložiska (kombinace kov/plast), zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) EBB
BlowBack Ano, elektrický
Délka vnitřní hlavně 247 mm
Délka zbraně 775/695/500 mm
Doporučené střelivo 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ CQB (9,6V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 2,75 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 53 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 105 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu EBB verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 470 BB

Komentáře k produktu

23.10.2014 Re: PDER029

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Urcite mikrospinac MOS FET v tomto pripade nenahrazuje. Proud jde stale pres kontakt ve spinaci. Na opalovani netrpi jako klasicke kontakty s jezdcem, ale i tak je MOS FET sada a kabely dobrou investici. Idealni bude MOS FET sada standard.

23.10.2014 Mikrospinac

PDER029PDER029
Nahradzuje mikrospínač MOSFET ? Alebo odporučate inštalaciu Mosfetu aj do tejto zbrane. PDER

22.10.2014 Re: PDER029

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Kompenzator rukou povolit nesel. Kdyz se vzal klic na flashidery, tak jsme zjistili, ze je na konci pravotocivy zavit. Kombinace tlumice a nove presne hlavne by mela byt urcite mozna. Co se tyce spouste, tak standardni spinaci kontakty: http://www.airsoftguns.cz/pic/big/SHS_KONT_3.jpg nejsou v techto zbranich pouzite. Jsou nahrazene mikrospinacem -> jine technicke reseni.

21.10.2014 predlzenie hlavne

PDER029PDER029
Ide na zbrat namontovat tento tlmoč http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=2217 a potom táto hlaveň http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=2137? Čo je to ten mikrospinač na spušti ? DIK PDER.

01.08.2014 Re: kranag

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Do testovaneho kusu uvedene zasobniky sly a podavaly.

28.07.2014

kranagkranag
Zdravim sedí tam zásobníky od CA a TM??

Novinky a slevy emailem