EKO Custom M4A1, 140 m/s, AirsoftGuns, BY-036, BI-3681M

Profesionálně upgradovaná EKO Custom verze elektrické airsoftové zbraně M4A1 [BY-036/BI-3681M] s výkonem až 140 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků. Označení EKO Custom napovídá, že zbraň byla sestavena zejména s vysokým důrazem na nízkou cenu. Konfigurace odpovídá požadavkům na dobrý výkon a dobrou kadenci, ale nezaručuje dlouhodobou životnost a spolehlivost.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

7 800 Kč s DPH

Profesionálně upgradovaná EKO Custom verze elektrické airsoftové zbraně M4A1 [BY-036/BI-3681M] s výkonem až 140 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Jak již název napovídá, jde o ekonomičtější verzi populárních zbraní Custom. Ta nabízí podobný výkon za ještě lepší cenu. V této variantě zůstal původní motorek i ocelová kola se základním převodovým poměrem. Dále se ušetřilo ponecháním originálního mosazného válce a základního vodiče pružiny s ložiskem. I přesto EKO verze obsahuje velkou řadu kvalitních dílů, které nejsou v této cenové kategorii běžné a snesou i další navazující upgrade.

Tato celokovová zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo s funkčním výhozným okénkem. Jedná se o základní model M4 s plastovým předpažbím, taktickou zásuvnou pažbou (6 poloh nastavení) a odnímatelnou transportní rukojetí, na jejíž místo je možné připevnit různé optiky nebo kolimátory.

Zbraň byla osazena oblíbenými díly od firmy SHS, která se již stala světovým lídrem v odvětví upgrade AEG. Byly použity následující komponenty...

Vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava pístu s ložiskem
SHS kovová hlava válce M4
Hliníková tryska M16/M4 - 21,5 mm

Zátěžové díly od SHS:
Precizní píst s ocelovým hřebenem

Výkonové díly od SHS:
Pružina M130

A ostatní:
Kovový Hop-Up set M16/M4
Zlacený T-Dean konektor
Univerzální MOS FET spínací sada - typ 3D

Původní kovový zesílený mechabox byl standardně opatřen rádiusy a kovová komora zbraně byla vzepřena gumovými o-kroužky, což má za účel zabránění předčasného prasknutí mechaboxu. Tento problém se totiž objevuje poměrně často u domácích upgrade a u zbraní sériově vyrobenými v Číně nebo na Taiwanu a osazenými silnou pružinou. Zbraň je osazena pružinou M130 a díky kvalitní vzduchotechnice a dobré souososti je dosaženo výkonu až 140 m/s. Zbraň je nadstandardně vybavena nízkoodporovou silikonovou kabeláží a MOS FET spínačem, který je u silných pružin bezpodmínečně nutný, ale často výrobci a prodejci podceňovaný. Součástí balení není nabíječka ani akumulátor, doporučujeme doobjednat typy viz. záložka doporučené příslušenství. V balení je dodáván taktický popruh, úchyty, vytěrák a vysokokapacitní zásobník na 300 BB.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 363 mm
Délka zbraně 850/770 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/2000 mAh, 15C, CQB
Hmotnost zbraně 2,8 kg
Konektor T-Dean
Ložiska 7 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 70 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená až 140 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

30.03.2017 zásobník

Denis KunaDenis Kuna

Dobrý den, mám dotaz vyklá se u této zbraně zásobník (jako u většiny zbraní od DBOYS) nebo jste to nějak opravili?

AirsoftGuns: Díky fixované kovové komoře to je o něco lepší, než u Dboys zbraní v základu. Důvod vyklání je i mezera mezi zásobníkem a šachtou zbraně. Čím je šachta více na přesno, tím je horší následné přebití a navedení zásobníku. Podle nás je vůle zásobníku naprosto standardní i v porovnání se značkovými výrobci.


16.09.2013 Re: LOWKA

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pokud Vas zajima cena, tak neni nic jednoduzsiho, nez si uvedene upgrade dily nahazet spolu se zbrani do kosiku a nasladne pripocitat praci viz servisni sazebnik. Cena bude jiste o neco vyssi, protoze v pripade CUSTOM, jde o zvyhodnenou a akcni cenu. Akumulator 9,6V neni na danou sestavu optimalni a zda to utahne zalezi na jeho parametrech. Upgrade lze delat mnoha zpusoby a finalni sestava muze zalezet pouze na Vasich pozadavkach a castce, kterou hodlate do zbrane/vylepseni investovat.

16.09.2013

LOWKALOWKA
a jestly by to utáhla baterka 9,6v ? nebo jeslt y by to šlo udělat jinak ?

16.09.2013 upgrade do M4CASV

LOWKALOWKA
kolik by tohle stalo udelat do m4 casv ? ? ?

Novinky a slevy emailem