EKO Custom M16A4 RIS, 140 m/s, AirsoftGuns, BY-055, BI-5581M

Profesionálně upgradovaná EKO Custom verze elektrické airsoftové zbraně M16A4 RIS [BY-055/BI-5581M] s výkonem až 140 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků. Označení EKO Custom napovídá, že zbraň byla sestavena zejména s vysokým důrazem na nízkou cenu. Konfigurace odpovídá požadavkům na dobrý výkon a dobrou kadenci, ale nezaručuje dlouhodobou životnost a spolehlivost.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

8 250 Kč s DPH

Profesionálně upgradovaná EKO Custom verze elektrické airsoftové zbraně M16A4 RIS [BY-055/BI-5581M] s výkonem až 140 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Jak již název napovídá, jde o ekonomičtější verzi populárních zbraní Custom. Ta nabízí podobný výkon za ještě lepší cenu. V této variantě zůstal původní motorek i ocelová kola se základním převodovým poměrem. Dále se ušetřilo ponecháním originálního mosazného válce a základního vodiče pružiny s ložiskem. I přesto EKO verze obsahuje velkou řadu kvalitních dílů, které nejsou v této cenové kategorii běžné a snesou i další navazující upgrade.

Tato celokovová zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo s funkčním výhozným okénkem. Nejmodernější typ M16 s kovovým RIS předpažbím, dlouhou těžkou hlavní a odnímatelnou transportní rukojetí, na jejíž místo je možné připevnit různé optiky nebo kolimátory. Pevná pažba pro uložení akumulátoru je zaručeně výhodou.

Zbraň byla osazena oblíbenými díly od firmy SHS, která se již stala světovým lídrem v odvětví upgrade AEG. Byly použity následující komponenty...

Vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava pístu s ložiskem
SHS kovová hlava válce M4
Hliníková tryska M16/M4 - 21,5 mm

Zátěžové díly od SHS:
Precizní píst s ocelovým hřebenem

Výkonové díly od SHS:
Pružina M130

A ostatní:
Kovový Hop-Up set M16/M4
Zlacený T-Dean konektor
Univerzální MOS FET spínací sada - typ standard

Původní kovový zesílený mechabox byl standardně opatřen rádiusy a kovová komora zbraně byla vzepřena gumovými o-kroužky, což má za účel zabránění předčasného prasknutí mechaboxu. Tento problém se totiž objevuje poměrně často u domácích upgrade a u zbraní sériově vyrobenými v Číně nebo na Taiwanu a osazenými silnou pružinou. Zbraň je osazena pružinou M130 a díky kvalitní vzduchotechnice a dobré souososti je dosaženo výkonu až 140 m/s. Zbraň je nadstandardně vybavena nízkoodporovou silikonovou kabeláží a MOS FET spínačem, který je u silných pružin bezpodmínečně nutný, ale často výrobci a prodejci podceňovaný. Součástí balení není nabíječka ani akumulátor, doporučujeme doobjednat typy viz. záložka doporučené příslušenství. V balení je dodáván taktický popruh + úchyty, vytěrák, vysokokapacitní zásobník na 300 BB, taktická rukojeť, 2ks krytek na RIS lišty a box AN/PEQ 2 (imitace laserového zaměřovače).
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 509 mm
Délka zbraně 999 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/2200 mAh, 20C
Hmotnost zbraně 3,9 kg
Konektor T-Dean
Ložiska 7 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 70 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená až 140 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

10.04.2014 Re: GunStoler

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
M16A4 RIS s kodovym znacenim [BY-055/BI-5581M] http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1314

10.04.2014

GunStolerGunStoler
Zdravím, ještě bych se chtěl zeptat jaká zbraň byla původně základem pro tento Custom upgrade?

07.04.2014 Re: GunStoler

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Na dany vykon doporucujeme minimalne BLS 0,28g.

01.04.2014

GunStolerGunStoler
Zdravím, chtěl bych se zeptat jaké kuličky se na tuto zbraň hodí, ve článku o zbrani jsem to nenašel. díky za opdověď

Novinky a slevy emailem