Custom CTW M4A1 MX2, AirsoftGuns

Elektrická airsoftová zbraň CTW. Replika modelu M4A1 MX2 od firmy Celcius. Speciální Custom verze s upravenými vnitřními díly a s instalovanými originálními díly Systema PTW. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

26 990 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň CTW. Replika modelu M4A1 MX2 od firmy Celcius. Speciální Custom verze s upravenými vnitřními díly a s instalovanými originálními díly Systema PTW. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků. Jak ukázal čas a naše praktické zkušenosti a testy, tak všechny levnější kopie PTW zbraní se nemohou rovnat původnímu originálu od Japonské firmy Systema. O tom jsme se bohužel mohli přesvědčit mnohokrát a to jak u námi prodaných kusů, tak i u zbraní, které nám zákazníci zasílají do našeho servisu. Je jedno z jaké produkce ta či ona kopie pocházela (Celcius, A&K, P&J, DTW, G&D apod.). S každým modelem byly v podstatě dříve nebo později problémy. Rozhodli jsme se tedy zúročit naše zkušenosti a využít dobré dostupnosti a zásob originálních dílů pro PTW Systema. A tak zařazujeme do nabídky první Custom verzi PTW klonu, tentokrát je to od výrobce Celcius. V případě zájmu zařadíme časem i další.

Na zbrani byly provedeny nejdůležitější úpravy pro lepší funkci a pro delší životnost celého vnitřního mechanismu. Mimo jiné byly použity i následující komponenty...

- přední i zadní elektronika včetně kabeláže (Systema PTW)
- malý bílý O-kroužek do hlavy pístu (Systema PTW)
- 4 kusy ocelových planetových koleček (Systema PTW)
- 4 kusy ocelových osiček pro planetová kolečka (Systema PTW)
- pístové kolo SuperMax (Systema PTW)
- středové kolo (Systema PTW)
- tělo pístu s ocelovým hřebenem (Systema PTW)
- plastová hlava pístu (Systema PTW)
- silikonová Hop-Up gumička (AirsoftGuns.cz)

M4A1 je zkrácenou verzí útočné pušky typu M16, kterou používají jednotky americké armády. Má odnímatelnou transportní rukojeť, na jejíž místo je možné připevnit různé optiky nebo kolimátory. Po odejmutí původního předpažbí je možné na zbraň připevnit granátomet M203 či taktické RIS předpažbí. Tento tréninkový model obsahuje systém střelby, který kopíruje již zmiňované modely PTW od firmy Systema. I díky tomu je funkční systém záchytu závěru a zbraň tedy vůbec nestřílí, pokud není vložen nabitý zásobník. Systém CTW/PTW je naprosto odlišný od běžně známých AEG zbraní, takže vnitřní díly nejsou zaměnitelné. Masivní ocelová vnější hlaveň je uvnitř osazena přesnou hlavní Sniper Grade 6,00 mm z nerez oceli. Hliníkový žebrovaný válec s pružinou M150 obsahuje díly Systema PTW viz. seznam výše, a dále ocelový vodič pružiny s ložiskem a nový typ upravené ocelové trysky pro zlepšení podávání. Použitý materiál na stavbu vnějších dílů je kombinace oceli, kvalitních hliníkových slitin a pevných ABS plastů. Zbraň má systém reálné rozborky a je pouze otázkou několika vteřin, než vyměníte válec za jiný. Celý systém CTW si zakládá zejména na reálných rozměrech a hmotnostech ve srovnání s imitovanou palnou předlohou. Součástí balení je pistolový rychlonabíječ kuliček, návod na CD-ROM a tlačný zásobník s kapacitou 120 BB. Součástí balení není žádná nabíječka ani akumulátor, doporučujeme tedy doobjednat viz. záložka doporučené příslušenství.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 380 mm
Délka zbraně 805/902 mm
Doporučené střelivo 0,28 - 0,30 g
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/1300 mAh, 15C
Hmotnost zbraně 3,4 kg
Konektor T-Dean
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 75 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru CELCIUS 495
Úsťová rychlost naměřená 150 m/s
Varianta motoru PTW
Verze mechaboxu CTW Planetary Gearbox
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) mid-cap
Zásobník kapacita 120 BB

Komentáře k produktu

03.05.2022 Custom CTW M4A1 MX2, AirsoftGuns

IGOR YESICHKOIGOR YESICHKO

Dobry den, chci se zeptat bude tato zbraň na sklade nebo je možné předem objednat ? Dekuji.

AirsoftGuns: Tento Custom už nebude bohužel možné dodat/zkompletovat.


Novinky a slevy emailem