Colt M16A1 Vietnam version, ABS, Jing Gong, JG1601MG

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Colt M16A1 Vietnam version [JG-1601MG] od firmy Jing Gong. Varianta s tělem z ABS plastu a s kovovou vnější hlavní.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

3 650 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Colt M16A1 Vietnam version [JG-1601MG] s plastovým ABS tělem a dlouhou kovovou vnější hlavní z jednoho kusu. Zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované tělo s funkčním výhozným okénkem a záchytem imitace závěru. Známý model útočné pušky M16 Vietnam s plastovým trojúhelníkovým předpažbím a pevnou pažbou s velkým úložným prostorem na akumulátor. Tato verze je opatřena tělem typu A1, takže má na horní části pevnou transportní rukojeť se zabudovaným hledím.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní 8 mm kuličková ložiska, pružinu na úrovni M120, píst se sedmi ocelovými zuby, rotační vodič pružiny s ložiskem, niklovaný válec, mosaznou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu z hliníku. V základu jistě potěší i jednodílná kovová Hop-Up komora a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Součástí balení je nabíječka, akumulátor 8,4V/1200 mAh (malý konektor), vytěrák na čištění hlavně a zkrácený vysokokapacitní zásobník na 190 BB (Hicap).
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 509 mm
Délka zbraně 990 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (9,6V)
Hmotnost zbraně 2,55 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 8 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu kovový verze 2 (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 190 BB

Komentáře k produktu

18.03.2018 Dostupnost, tělo

Frait UgoFrait Ugo

Dobrý den, rád bych se zeptal jestli bude zbraň v dohledné době skladem a jestli má tedy ABS tělo nebo kovové když pochází z nové řady která to kovové tělo má. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Zbraně značky JG v nejbližších měsících bohužel nenaskladníme. M16A1 budeme mít za pár týdnů v nabídce od značky Cyma (verze s kovovým i plastovým tělem). Tělo u této JG verze je plastové.


Avatar
Viet Anh Le Nhat, 13. 01. 2018

Novinky a slevy emailem