Camo Custom KAC SR-15, 150 m/s, AirsoftGuns, E&C

Profesionálně upgradovaná Camo Custom verze elektrické airsoftové zbraně KAC SR-15 [E&C] s výkonem až 150 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků. Označení Camo Custom napovídá, že zbraň byla opatřena kamuflážním nástřikem. Konfigurace upgrade odpovídá požadavkům na nadstandardní výkon, nižší kadenci, dobrou životnost a spolehlivost. Zbraň byla nadstandardně vybavena druhým vysokokapacitním zásobníkem na 300 BB a tubusovým kolimátorem 1x32 ACOG s vláknem.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

11 800 Kč s DPH

Profesionálně upgradovaná Camo Custom verze elektrické airsoftové zbraně KAC SR-15 [E&C] s výkonem až 150 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Označení Camo Custom napovídá, že zbraň byla opatřena kamuflážním nástřikem. Konfigurace upgrade odpovídá požadavkům na nadstandardní výkon, nižší kadenci, dobrou životnost a spolehlivost. Zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo s funkčním výhozným okénkem. Delší ostrostřelecký typ M4 s kovovým předpažbím, taktickou zásuvnou Crane stock pažbou (5 poloh nastavení) a několika otvory pro QD úchyty na popruh. Horní polovina těla je opatřena dlouhou RIS lištou pro připevnění různých optik nebo kolimátorů. Tato modifikovaná verze je standardně vybavena plně stavitelnými a sklopnými mířidly. Ovládací prvky jako vypouštěč závěru a tlačítko záchytu zásobníku jsou řešeny oboustranně.

Zbraň byla nadstandardně vybavena druhým vysokokapacitním zásobníkem na 300 BB a tubusovým kolimátorem 1x32 ACOG s vláknem.

Zbraň byla osazena oblíbenými díly od firmy SHS, která se již stala světovým lídrem v odvětví upgrade AEG. Byly použity následující komponenty...

Kompletní vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava pístu s ložiskem
SHS kovová hlava válce M4
Leštěný nerezový válec M4
Hliníková tryska M16/M4 - 21,5 mm

Zátěžové díly od SHS:
Precizní píst s ocelovým hřebenem
Sada klasických kol - standardní (18:1)
Rotační vodič pružiny pro mechabox v. 2

Výkonové díly od SHS:
Dlouhý motor SHS - vysokozátěžový
Pružina M130
Přesná 6,03 mm hlaveň

A ostatní:
Zpožďovací vačka SHS
Kovový Hop-Up set M16/M4
Zlacený T-Dean konektor
Univerzální MOS FET spínací sada - typ standard

Původní kovový zesílený mechabox byl standardně opatřen rádiusy a kovová komora zbraně byla vzepřena gumovými o-kroužky, což má za účel zabránění předčasného prasknutí mechaboxu. Tento problém se totiž objevuje poměrně často u domácích upgrade a u zbraní sériově vyrobenými v Číně nebo na Taiwanu a osazenými silnou pružinou. Zbraň je osazena pružinou M130 a díky kvalitní vzduchotechnice a dobré souososti je dosaženo výkonu až 150 m/s. Zbraň je nadstandardně vybavena nízkoodporovou silikonovou kabeláží a MOS FET spínačem, který je u silných pružin bezpodmínečně nutný, ale často výrobci a prodejci podceňovaný. Součástí balení není nabíječka ani akumulátor, doporučujeme doobjednat typy viz. záložka doporučené příslušenství.- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 415 mm
Délka zbraně 920/835 mm
Doporučené střelivo 0,28 - 0,30 g
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 7,4V/2000 mAh, 15C, CQB
Hmotnost zbraně 3,05 kg
Konektor T-Dean
Ložiska 8 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 75 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý SHS - vysokozátěžový
Úsťová rychlost naměřená až 150 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

16.02.2017 dostupnost

Marek NajbertMarek Najbert

Dobrý den chci se zeptat kdy by mohla být tato airsoftka naskladněna

AirsoftGuns: Šlo o jednorázovou akci, takže k naskladnění nedojde.


11.08.2016 Dostupnost

Radek ZemanRadek Zeman
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, kdy bude tato zbraň na skladě ? ? ?

AirsoftGuns:Tyto verze v nejbližších měsících určitě nebudou. Nejsou zbraně, ani neplánujeme další sérii Camo Custom.

05.09.2015 CAMO

Martina BlíhalováMartina Blíhalová
Dobrý den, děláte tyhle maskování(camo) na zbraně ? nebo se to prodává už takhle udělaný. Popřípadě šlo by to kdybych vám poslal svoji zbraň a vy by jste ji nastříkal nějak podobně jak je na obrázku.Kdyby to bylo možné jaké by byla cena ?

AirsoftGuns: Toto děláme přímo my. Po domluvě je možný i individuální camo nástřik. Pro bližší informace pište prosím na servisní email. Děkujeme za pochopení.

Avatar
Ondřej Hlaváček, 07. 07. 2015

rozhodně spokojenost.. šlape jak hodinky, vůbec kvalitní stavba od AS Guns. Mohu doporučit.

Novinky a slevy emailem