Camo Custom KAC SR-15, 150 m/s, AirsoftGuns, E&C

Profesionálně upgradovaná Camo Custom verze elektrické airsoftové zbraně KAC SR-15 [E&C] s výkonem až 150 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků. Označení Camo Custom napovídá, že zbraň byla opatřena kamuflážním nástřikem. Konfigurace upgrade odpovídá požadavkům na nadstandardní výkon, nižší kadenci, dobrou životnost a spolehlivost. Zbraň byla nadstandardně vybavena druhým vysokokapacitním zásobníkem na 300 BB a tubusovým kolimátorem Aimpoint M4 1x30.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

11 900 Kč s DPH

Profesionálně upgradovaná Camo Custom verze elektrické airsoftové zbraně KAC SR-15 [E&C] s výkonem až 150 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Označení Camo Custom napovídá, že zbraň byla opatřena kamuflážním nástřikem. Konfigurace upgrade odpovídá požadavkům na nadstandardní výkon, nižší kadenci, dobrou životnost a spolehlivost. Zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo s funkčním výhozným okénkem. Delší ostrostřelecký typ M4 s kovovým předpažbím, taktickou zásuvnou Crane stock pažbou (5 poloh nastavení) a několika otvory pro QD úchyty na popruh. Horní polovina těla je opatřena dlouhou RIS lištou pro připevnění různých optik nebo kolimátorů. Tato modifikovaná verze je standardně vybavena plně stavitelnými a sklopnými mířidly. Ovládací prvky jako vypouštěč závěru a tlačítko záchytu zásobníku jsou řešeny oboustranně.

Zbraň byla nadstandardně vybavena druhým vysokokapacitním zásobníkem na 300 BB a tubusovým kolimátorem Aimpoint M4 1x30.

Zbraň byla osazena oblíbenými díly od firmy SHS, která se již stala světovým lídrem v odvětví upgrade AEG. Byly použity následující komponenty...

Kompletní vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava pístu s ložiskem
SHS kovová hlava válce M4
Leštěný nerezový válec M4
Hliníková tryska M16/M4 - 21,5 mm

Zátěžové díly od SHS:
Precizní píst s ocelovým hřebenem
Sada klasických kol - standardní (18:1)
Rotační vodič pružiny pro mechabox v. 2

Výkonové díly od SHS:
Dlouhý motor SHS - vysokozátěžový
Pružina M130
Přesná 6,03 mm hlaveň

A ostatní:
Zpožďovací vačka SHS
Kovový Hop-Up set M16/M4
Zlacený T-Dean konektor
Univerzální MOS FET spínací sada - typ standard

Původní kovový zesílený mechabox byl standardně opatřen rádiusy a kovová komora zbraně byla vzepřena gumovými o-kroužky, což má za účel zabránění předčasného prasknutí mechaboxu. Tento problém se totiž objevuje poměrně často u domácích upgrade a u zbraní sériově vyrobenými v Číně nebo na Taiwanu a osazenými silnou pružinou. Zbraň je osazena pružinou M130 a díky kvalitní vzduchotechnice a dobré souososti je dosaženo výkonu až 150 m/s. Zbraň je nadstandardně vybavena nízkoodporovou silikonovou kabeláží a MOS FET spínačem, který je u silných pružin bezpodmínečně nutný, ale často výrobci a prodejci podceňovaný. Součástí balení není nabíječka ani akumulátor, doporučujeme doobjednat typy viz. záložka doporučené příslušenství.- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 415 mm
Délka zbraně 920/835 mm
Doporučené střelivo 0,28 - 0,30 g
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 7,4V/2000 mAh, 15C, CQB
Hmotnost zbraně 3,05 kg
Konektor T-Dean
Ložiska 8 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 75 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý SHS - vysokozátěžový
Úsťová rychlost naměřená až 150 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a slevy emailem