• Akce

RAVEN 6,01 mm hlaveň Beretta M9A1, GBB, 115 mm, PDI

Precizní ocelová 6,01 mm hlaveň PDI ze série RAVEN pro TM Beretta M9A1 (GBB) - délka 115 mm. Upgrade díl je použitelný i do některých dalších plynových pistolí od Tokyo Marui s obdobnou nebo kratší délkou vnitřní hlavně. Velice přesná a tvrdá hlaveň z oceli STKM13C. Ocelová hlaveň prošla speciální úpravou, která je i příčinou specifického tmavého zabarvení. Jde o přesné povrchové zušlechtění materiálu, které dodává finálnímu výrobku korozivzdornost a zároveň velmi vysokou tvrdost.

Skladem 1-3 ks 26.04.2024 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

790 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 8 kreditů.

Více informací
Precizní ocelová 6,01 mm hlaveň PDI ze série RAVEN pro TM Beretta M9A1 (GBB) - délka 115 mm. Upgrade díl je použitelný i do některých dalších plynových pistolí od Tokyo Marui s obdobnou nebo kratší délkou vnitřní hlavně. Velice přesná a tvrdá hlaveň z oceli STKM13C. Ocelová hlaveň prošla speciální úpravou, která je i příčinou specifického tmavého zabarvení. Jde o přesné povrchové zušlechtění materiálu, které dodává finálnímu výrobku korozivzdornost a zároveň velmi vysokou tvrdost. Stejně jako nerezové hlavně PDI je i tato vyrobena technologii studeného kování, která se používá i na výrobu hlavní palných zbraní. Jedná se o přesnou japonskou výrobu s výrobní tolerancí +/- 0,007 mm.

Vnitřní přesná hlaveň je upgrade díl, který spolu s vhodnou Hop-Up gumičkou zásadně ovlivňuje přesnost a částečně i celkový výkon/dostřel zbraně. Čím menší vnitřní průměr, tím zákonitě dochází k lepšímu utěsnění kuličky. Zároveň jsou však kladeny vyšší nároky na pravidelné čištění a použití pouze kvalitního střeliva (např. kuličky BLS). V opačném případě může docházet ke snížení úsťové rychlosti nebo i k nechtěnému „přidušení“ celé zbraně. Při výběru hlavně neberte prosím v potaz pouze vnitřní průměr a co nejnižší cenu. Důležitým faktorem je i postup a způsob výroby, typ povrchové úpravy, materiál a samotná značka výrobce nebo i země původu.

Komentáře k produktu

09.09.2014 Vdaka

MirkoBohusMirkoBohus
Dakujem za odpoved, mohlo mi napadnut... Snad to bude OK, potom sa tesim na nakup i vysledky. S pozdravom MB

08.09.2014 Re: MirkoBohus

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pokud ma STTI komoru, gumicku a hlaven resenou jako TM, tak by pouziti melo byt mozne. Nejlepsi mate puvodni hlaven vyndat a porovnat. Vami uvedeny typ neprodavame, takze nemuzeme lepe poradit.

04.09.2014 Beretta od KJW

MirkoBohusMirkoBohus
Dobry den, matne si spominam, ze som sa stretol s informaciou, ze by tato hlaven mala pasovat aj do Beretty (STTi M9A1 celokovova CO2) od STTI/KJW. Viete o tom nieco, prosim? Vdaka za odpoved

Novinky a slevy emailem