Ochranné brýle ESS CROSSBOW, set, ESS

Ochranné střelecké brýle ESS CROSSBOW v taktickém setu. Ultra lehká konstrukce z pevného plastu zaručuje vysoký komfort i při dlouhodobém nošení. Pevné přepravní pouzdro obsahuje tři typy různě zbarvených zorníků (pro různé světelné podmínky), samolešticí sáček proti poškrábání a jistící gumičku zamezující nechtěnému spadnutí brýlí. Součástí setu je i vložný korekční rámeček, který je určen pro osazení dioptrickými čočkami.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 590 Kč s DPH

Ochranné střelecké brýle ESS CROSSBOW v taktickém setu. Ultra lehká konstrukce z pevného plastu zaručuje vysoký komfort i při dlouhodobém nošení. Brýle nabízí díky svým ojedinělým vlastnostem balistických brýlí výjimečnou ochranu očí pro každého vojáka, policistu, příslušníka zásahové jednotky, záchranáře nebo sportovce. Vynikají také moderním designem a jsou dostatečně ochráněny proti poškození, jakým je např. poškrábání rámečků nebo skel. Pevné přepravní pouzdro obsahuje tři typy různě zbarvených zorníků (pro různé světelné podmínky - čirý, žlutý a tmavý/kouřový), samolešticí sáček proti poškrábání a jistící gumičku zamezující nechtěnému spadnutí brýlí. Součástí setu je i vložný korekční rámeček, který je určen pro osazení dioptrickými čočkami. Zboží bylo zakoupeno ve výprodeji, ale je nové a nepoškozené. Kompletnost každého balení je kontrolována před odesláním.

Komentáře k produktu

01.09.2015 ochranné brýle ESS Crossbow set,ESS,

Milan NohaMilan Noha
Dobrý den p.Novotný,abych se přiznal,čekal jsem od vás víc.Zmohl jste se jen na jakýsi odkaz místo odkazu na vaše fota tak jak jsem vás žádal v minulém příspěvku.Proto jsem přesvědčen,že jste ogig.set těchto brýlí nikdy neměl,možná jste viděl tyto,ale to,že jste provedl nějakou zkoušku,tak o tom se vám leda tak zdálo.

28.08.2015 ochranné brýle ESS Crossbow set,ESS,

Milan NohaMilan Noha
I já Vám p.Novotný přeji dobrý den.Musím Vás hned ze začátku zklamat,ale opravdu nejsem ani prodejce ani majitel tohoto obchodu.Tyto brýle vlastním od léta 2012 když jsem je zakoupil na dovolené ve Francii v kamenném obchodě a s vyplněným zár.listem.Vy uvádíte,že orig.brýle mají 2,4 mm silný polykarbonát a já když jsem si ten Váš příspěvek přečetl tak jsem sílu pro zajímavost přeměřil(digitální šuplerou) a naměřil 2,052 mm. Vlastním tedy i já padělek?A když jste prováděl ty své pokusy tak jste určitě nezničil všechny zorníky a určitě by bylo zajímavé vidět výsledek Vašeho experimentování.Dejte sem pár foto jak destrukce zorníku tak originálu brýlí tak i kopie a uveďte všechny rozdíly.Mám za to ,že prodejci by to v žádném případě nevadilo.Ani já nemám potřebu něco obhajovat,ale když si jste tak jistý tak to podložte.Ale fakta p.Novotný,fakta a ne nějaké odkazy na nějaká videa či nezaručené články.Pěknou sobotu a neděli.

24.08.2015 ochranné brýle ESS Crossbow set,ESS,

Milan NohaMilan Noha
A proč by tento výrobek dokonalý být neměl?A toho 2,4 silného materiálu je záruka,že to je opravdu polykarbonát a že něco ustojí? A všechny ty rozdíly jste viděl na vlastní oči nebo jenom zkouknul ,,zaručené video" nebo někde vyčetl?A zásah do těchto brýlí jste osobně provedl nebo opět jenom viděl či vyčetl ? Až oboje brýle otestujete nebo si necháte otestovat/pochopitelně v odpovídajícím testovacím zařízení či instituci/tak sem dejte výsledky ,ale do té doby nikoho nepomlouvejte.

23.08.2015 ochranné brýle ESS Crossbow set,ESS,

Milan NohaMilan Noha
Naprosto dokonalý výrobek,nechápu jak někdo múže tvrdit,že to není originál!!!Nakonec prodejce to jasně potvrzuje.Takže pánové opatrně se svými závěry.

19.08.2015 Foto

Mairán FuksMairán Fuks
Dobry den, zajima me jestli jsou fotky ilustracni?

AirsoftGuns: Jde o produktovou fotografii.

02.06.2015 Dotaz

Robert PatrikRobert Patrik
Dobry Den 1. Jsou to original ESS? 2. Jsou normalni velikosti, pro bezneho dospeleho Evropana? Dekuji

AirsoftGuns: Ano a asi ano :) každý má jinou hlavu, nos a posazené uši, takže brýle můžou sedět jinak. Ne každý dospělý Evropan je tedy stejný.

Avatar
Robert Patrik, 06. 07. 2015

Avatar
Petr Nekola, 14. 08. 2015

Zboží doporučuji, bohužel mi tvarově nevyhovuje. Cvok se utrhl po druhém odcvaknutí. Celkově brýle doporučuji, avšak nedoporučuji kupovat v tomto obchodu.

Avatar
Jakub Jareš, 17. 09. 2015

Levná čínská kopie.

Avatar
Libor Jedlik, 17. 09. 2015

Podle mě origa, porovnával jsem je s těmi z armády. Brýle mi sedí a jsou super.

Avatar
Peter Čačko, 30. 09. 2015

Avatar
Jozef Kukuda, 29. 03. 2016

Novinky a slevy emailem