Ocelová hlava válce VSR-10, SHS

Ocelová hlava válce VSR-10 od firmy SHS (zn. PPS). Odolná hlava vyrobena na přesných CNC strojích je jeden z nutných dílů při upgrade zbraně na silnější pružinu. Tento typ je určen i pro čínské pušky BAR-10 nebo MB02, MB03 a MB07 od firmy Well. Guma na dopadová ploše tlumí vzniklé rázy od pístu a trychtýřový výstup zajišťuje optimální vedení vzduchu. Unikátní je i vnější o-kroužek na trysce, který dosedá do hop-up komory a zajišťuje tak nejlepší utěsnění. Celý díl je chemicky načerněn, čímž je chráněn proti korozi.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

250 Kč s DPH

Ocelová hlava válce VSR-10 od firmy SHS (zn. PPS). Odolná hlava vyrobena na přesných CNC strojích je jeden z nutných dílů při upgrade zbraně na silnější pružinu. Tento typ je určen i pro čínské pušky BAR-10 nebo MB02, MB03 a MB07 od firmy Well. Guma na dopadová ploše tlumí vzniklé rázy od pístu a trychtýřový výstup zajišťuje optimální vedení vzduchu. Unikátní je i vnější o-kroužek na trysce, který dosedá do Hop-Up komory a zajišťuje tak nejlepší utěsnění. Celý díl je chemicky načerněn, čímž je chráněn proti korozi.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

01.06.2016 TM VSR-10

Samuel FigúrSamuel Figúr
Takže funguje aj s pôvodným valcom, treba však dať dole tesnenie na vrchu závitu (na tesnenie použiť vodársku pásku). Závit je trocha iný a keď tam tesnenie necháte zadrhne sa celá hlava v hop up-e (ten závit to sám o sebe neudrží, možno chýba tá poistka).

26.05.2016 VSR-10 TM

Samuel FigúrSamuel Figúr
Dobrý deň, Viete mi prosím povedať či je táto hlava valca kompatibilná s originálnym valcom TM ? ďakujem.

AirsoftGuns: To bohužel netušíme, pravděpodobně bude jiný závit. Základní hlava válce je k původnímu setu jištěna kolíkem.

Avatar
Karel Juřena, 05. 03. 2015

Avatar
Miroslav Šudoma, 14. 07. 2015

Avatar
Michal Šulc, 25. 11. 2017

Těsní lépe jak originál a je znatelný nárůst rychlosti střely. Plus zbraň je tišší.

Novinky a slevy emailem