Ocelová hlava válce VSR-10, SHS

Ocelová hlava válce VSR-10 od firmy SHS (zn. PPS). Odolná hlava vyrobena na přesných CNC strojích je jeden z nutných dílů při upgrade zbraně na silnější pružinu. Tento typ je určen i pro čínské pušky BAR-10 nebo MB02, MB03 a MB07 od firmy Well. Guma na dopadová ploše tlumí vzniklé rázy od pístu a trychtýřový výstup zajišťuje optimální vedení vzduchu. Unikátní je i vnější o-kroužek na trysce, který dosedá do hop-up komory a zajišťuje tak nejlepší utěsnění. Celý díl je chemicky načerněn, čímž je chráněn proti korozi.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

250 Kč s DPH

Ocelová hlava válce VSR-10 od firmy SHS (zn. PPS). Odolná hlava vyrobena na přesných CNC strojích je jeden z nutných dílů při upgrade zbraně na silnější pružinu. Tento typ je určen i pro čínské pušky BAR-10 nebo MB02, MB03 a MB07 od firmy Well. Guma na dopadová ploše tlumí vzniklé rázy od pístu a trychtýřový výstup zajišťuje optimální vedení vzduchu. Unikátní je i vnější o-kroužek na trysce, který dosedá do Hop-Up komory a zajišťuje tak nejlepší utěsnění. Celý díl je chemicky načerněn, čímž je chráněn proti korozi.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

01.06.2016 TM VSR-10

Samuel FigúrSamuel Figúr
Takže funguje aj s pôvodným valcom, treba však dať dole tesnenie na vrchu závitu (na tesnenie použiť vodársku pásku). Závit je trocha iný a keď tam tesnenie necháte zadrhne sa celá hlava v hop up-e (ten závit to sám o sebe neudrží, možno chýba tá poistka).

26.05.2016 VSR-10 TM

Samuel FigúrSamuel Figúr
Dobrý deň, Viete mi prosím povedať či je táto hlava valca kompatibilná s originálnym valcom TM ? ďakujem.

AirsoftGuns: To bohužel netušíme, pravděpodobně bude jiný závit. Základní hlava válce je k původnímu setu jištěna kolíkem.

Avatar
Karel Juřena, 05. 03. 2015

Avatar
Miroslav Šudoma, 14. 07. 2015

Avatar
Michal Šulc, 25. 11. 2017

Těsní lépe jak originál a je znatelný nárůst rychlosti střely. Plus zbraň je tišší.

Novinky a slevy emailem