Nerezová 6,01 mm hlaveň Glock 17, GBB, 97 mm, PDI

Precizní nerezová 6,01 mm hlaveň PDI pro pistoli Tokyo Marui Glock 17 (GBB) - délka 97 m. Extremně přesná a tvrdá hlaveň z leštěné nerezové oceli SUS304. Hlaveň je bez jakékoliv dodatečné povrchové úpravy, která je u přesných hlavních nežádoucí, protože může dojít k nerovnoměrnému pokrytí povrchu, což má za následek snížení přesnosti.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

950 Kč s DPH

Precizní nerezová 6,01 mm hlaveň PDI pro pistoli Tokyo Marui Glock 17 (GBB) - délka 97 m. Extremně přesná a tvrdá hlaveň z leštěné nerezové oceli SUS304. Hlaveň je bez jakékoliv dodatečné povrchové úpravy, která je u přesných hlavních nežádoucí, protože může dojít k nerovnoměrnému pokrytí povrchu, což má za následek snížení přesnosti. Hlaveň je vyrobena technologii studeného kování, která se používá i na výrobu hlavní palných zbraní. Jedná se o přesnou japonskou výrobu s výrobní tolerancí +/- 0,002 mm. Vzhledem k přesnosti hlavně je nutné používat pouze kvalitní střelivo a hlaveň pravidelně čistit, jinak může docházet k „zadušení“ zbraně.

Komentáře k produktu

25.09.2016 TM glock

Josef HorynaJosef Horyna
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda nevíte průměr základních hlavní TM. Jestli je má úvaha správná, tak vzhledem k volnému uložení hlavně nebude zvýšena přesnost, ale pouze o něco naroste úsťová rychlost kvůli menšímu průměru. Děkuji za odpověď

AirsoftGuns:Přesný průměr neznáme, ale pravděpodobně to bude 6,08 a více. Ano, průměr 6,01 mm přidá hlavně na výkonu.

Avatar
David Svárovský, 23. 11. 2019

Avatar
Petr Záruba, 20. 07. 2020

Novinky a slevy emailem