L96-08D, Black, dvojnožka, optika, Well, MB08D

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu L96 [MB08D] v černé barvě. V tomto setu naleznete výškově nastavitelnou dvojnožku a kvalitní optický zaměřovač.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

3 940 Kč s DPH

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu L96 [MB08D] s plastovým pažbením v černé barvě se vyznačuje především neobvyklým zpracováním pažby, kterou je možné i bočně sklopit. Také je možné pohodlně nastavovat lícnici a celkovou délku pažby pro ještě lepší míření. Dlouhá volně ložená hlaveň s kanelováním je celokovová a vyrobena na přesných CNC strojích. RIS lišta na horní části kovového pouzdra závěru slouží k uchycení montážních kroužků se zaměřovačem. Puška je dále již v základu opatřena mnoha úchyty na přidělání nosného popruhu. V celkové ceně je započtena i výškově nastavitelná/sklopná dvojnožka, přední triple rail blok a kvalitní optika 3-9x40 s příslušnou montáží. Balení dále obsahuje rychloplničku, vyrážeč kuliček, popruh a zásobník s kapacitou 30 kuliček.

Upozornění: Vnitřní systém zbraně je stejně řešený jako v případě odstřelovačky MB01. Do pušky lze tedy použít upgrade díly s primárním určením pro APS-2 Typ 96 a tedy i příslušné čínské kopie této oblíbené levnější série.

Poznámka: Nové série zbraní mohou být dodávány s výkonovým omezovačem, který je našroubován v trysce válce. Udávaného maximálního výkonu lze dosáhnout až po odstranění tohoto omezovače. Přejete-li si odstranit omezovač ještě před dodáním zbraně, uveďte do poznámky u objednávky "odstranit omezovač". V opačném případě Vám bude zbraň dodána tak, jak ji výrobce sestavil.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 500 mm
Délka zbraně 920/1145 mm
Doporučené střelivo 0,28 - 0,30 g
Hmotnost zbraně 3,78 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 75 m
Ráže 6 mm
Režim střelby manuální zbraň
Úsťová rychlost naměřená 150 m/s
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáře k produktu

31.03.2017 Děkuji

David MäsiarDavid Mäsiar

Mockrát děkuji, bylo to nastavením HOP-UP, byl nastaven na minimum, po přidání už je vše tak jak má být. PS: Po natažení kulička vypadla a výstřel šel naprázdno.

AirsoftGuns: Pak funguje vše jak má a těší nás, že předchozí příspěvek k něčemu byl a Vám pomohl.


24.03.2017 Dotaz

David MäsiarDavid Mäsiar

Dobrý den, mám dotaz zda by po nabití měla kulicka po naklonění zbraně směrem dolů vyjet z hlavně?

AirsoftGuns: Důležité pravidlo u manuálních pušek je jedno natažení a jeden výstřel. Pokud se závěr vysmekne nebo nenatáhne celý naráz, nabije se kulička. Pak je třeba vyndat zásobník (aby tam nešla další), natáhnout a vystřelit. Pak lze vložit zásobník a pokračovat. U manuálních zbraní je velice důležité zachovat cyklus celého nabití a jednoho výstřelu. Pokud se stane, že kulička vypadne přes hlaveň a vystřelíte, tak jiná kulička vyletí nebo je výstřel naprázdno? Pokud je HOP-UP (roztáčení kuliček) na minimum, nebojte se imbusem přidat. Hop-up gumička resp. její hrbolek bude v hlavni větší a kuličku v komoře před výstřelem lépe podrží. V tomto případě jde i o vhodnou gramáž kuliček, které používáte.


03.11.2016 upgrade l96

Pavel LepičPavel Lepič
Dobry den, poslete mi prosim na mejl co vse bych musel u vas koupit i do teto pusky abych dosahl ustove rychlosti 200m/s. Dekuji predem

AirsoftGuns: Celý komplet od PDI na APS Typ 96 vychází na cca 15 000 Kč za díly + cca 10 hod. práce v případě upgrade v našem servise.

27.08.2016 Dostupnos

David VaníčekDavid Vaníček
Dobrý den, kdy bude zhruba tato puška skladem ?

AirsoftGuns:Očekáváme za cca 2-3 měsíce.

13.07.2016 Je L96 na skladě?

Jiří HaronekJiří Haronek
Dobrý den, je tato L96 na skladě? Děkuji za odpověd'.

AirsoftGuns: Viz status zboží u ceny.

07.02.2016 Dotaz

Štěpán SkopalŠtěpán Skopal
Dobrý den, chtěl bych se s zeptat kdy bude na skladě?

AirsoftGuns: Snad v příštím týdnu.

08.12.2015 Naskladnění

Aleš BrázdilAleš Brázdil
Dobrý den chci se zeptat kdy tuto zbraň naskladníte ?

AirsoftGuns: Během ledna očekáváme velkou zásilku pušek WELL.

26.06.2015 dotaz

Honza DankoHonza Danko
Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli zbraň dorazí v celku nebo rozložená a také které z vašich tlumičů lze na tuto zbraň namontovat.Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Zbraň je rozložená v krabici na pažbení a pak hlaveň s pouzdrem závěru. Složení je otázkou chvilky, kdy se do sebe obě části vcvaknou a přitáhnou šrouby (potřebné imbus klíče jsou v balení). Puška na konci hlavně nemá vhodný závit pro instalaci tlumiče.

Avatar
Michal Jelínek, 26. 04. 2015

jsem max spokojen,super ochota!

Avatar
Miroslav Jirman, 23. 07. 2015

Avatar
Radim Dostal, 22. 12. 2018

Avatar
Karol Martiniak, 26. 01. 2019

Avatar
Marek Juráň, 15. 12. 2019

Avatar
Vlastimil Slavík, 30. 07. 2021

Novinky a slevy emailem