Kuličky 6mm 0,40g, 2000 ks, Magnum

Kuličky 6mm Magnum 0,40g - 2000 ks. Kvalitně zpracované kuličky při výrobě procházejí mnoha úpravami jako je leštění, omílání, hlazení a čištění. Jen tak je docíleno konečné kvality, požadovaného rozměru (5,95 mm +/- 0,05) a jmenovité hmotnosti. Díky novému způsobu technologie výroby je dosaženo menšího množství nežádoucích bublin.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

370 Kč s DPH

Kuličky 6mm Magnum 0,40g - 2000 ks. Kvalitně zpracované kuličky při výrobě procházejí mnoha úpravami jako je leštění, omílání, hlazení a čištění. Jen tak je docíleno konečné kvality, požadovaného rozměru (5,95 mm +/- 0,05) a jmenovité hmotnosti. Díky novému způsobu technologie výroby je dosaženo menšího množství nežádoucích bublin. Střelivo je baleno do samostojatého sáčku s praktickým uzávěrem. Tento typ kuliček, vyráběných na Taiwanu, je vhodný pro manuální, plynové i elektrické zbraně.

Komentáře k produktu

26.05.2016 kvalita

Lukáš BalušíkLukáš Balušík
Vhodné pro lidi kteří si chtějí nechat zničit zbraň. jsou tak dokonale leštěné až jsou popraskané a na některých se odlupuje stěna samozřejmě ne všechny, aby jste si toho nevšimly takže doporučuji škoda že nelze nahrát fotky

05.10.2015 Výkon

Zdeněk JirmanZdeněk Jirman
Pro ujasnění díky krásně leštěnému povrchu mi kulička letěla asi tak 40M rovně a pak si vybrala na stranu kam zahne. Asi jen jedna z deseti kuliček letěla až na konec možného dostřelu rovně. Oproti kuličkám od firmy BLS, které sice nevidíte tak hezky jako tyto bíle ale za to u 80% procent střel doletěla kulička až na maximální hranici dostřelu s rozptylem max 1 metr. Z toho jsem usoudil, že tyto kuličky budou vhodné na střelbu s nepatrně nižším výkonem. Jelikož je krásné, že kuličku vidíte ale když vidíte, jak vám před cílem krásně zahne je to spíš ke vzteku než k užitku. Pokud je tato moje úvaha mylná omlouvám se.

18.09.2015 Povrch měsíce.

Zdeněk JirmanZdeněk Jirman
Není to tak zlé jako BB king ale pokud máte pušku s vyšším výkonem zjistíte, že každá střela letí úplně jinam.

AirsoftGuns: Moc nechápeme tu souvislost s výkonem. Těžké kuličky tohoto typu jsou právě určené pro výkoné zbraně, kde jen težká kulička dokáže vstřebat předanou energii. U upgradovaných zbraní se nám osvědčili i na úkor neparně horší povrchovce. Obrovskou výhodou je vysoká hmotnost a bílá barva, takže vidíte kam střílíte.

Avatar
Petr Novotný, 22. 12. 2016

Avatar
Jiří Prax, 29. 05. 2017

Na první pohled je vidět slabá povrchová úprava, kuličky nemají lesk. V balení jsou nějaké nečistoty a při bližším pohledu jsou na kuličkách vidět díry.

Avatar
Alexandr Vranek, 21. 06. 2017

Novinky a slevy emailem