Kovová hlava válce G36, SHS

Univerzální hlava válce G36 od firmy SHS. Primárně určená do zbraní s delším výfukem jako G36 a AUG, ale jde i do některých dalších typů. Precizní kovová hlava válce základních rozměrů se dvěma o-kroužky pro lepší těsnost a aretaci ve válci. Dosedová guma tiší vzniklé rázy a je uzpůsobena pro hlavy pístu s rovným čelem. Upgrade díl je celý vyroben z jednoho kusu materiálu na CNC strojích s vysokou přesností.

Skladem > 20 ks 23.04.2021 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

200 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 2 kreditů.

Více informací
Univerzální hlava válce G36 od firmy SHS. Primárně určená do zbraní s delším výfukem jako G36 a AUG, ale jde i do některých dalších typů. Precizní kovová hlava válce základních rozměrů se dvěma o-kroužky pro lepší těsnost a aretaci ve válci. Dosedová guma tiší vzniklé rázy a je uzpůsobena pro hlavy pístu s rovným čelem. Upgrade díl je celý vyroben z jednoho kusu materiálu na CNC strojích s vysokou přesností. Doporučujeme nejlépe kombinovat s odpovídající hlavou pístu SHS, tryskou SHS a nerezovým válcem SHS, kdy je dosaženo nejlepších možných výsledků těsnosti. Bezkonkurenční poměr cena/výkon.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

02.05.2017 M249

Ladislav KubíkLadislav Kubík

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli by tato hlava válce šla použít i do mechaboxu M249 a vše by sedělo a jestli by šla použít s touto hlavou pístu od SHS http://www.airsoftguns.cz/ticha-hlava-pistu-kov-shs Nebo jestli bych měl radši použít hlavu pístu s rovným čelem. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Do mechaboxu M249 půjde, ale bude nutná hlava pístu s rovným čelem. V opačném případě by jste musel pořídit tichou hlavu válce, která půjde také do M249.


Avatar
Ladislav Baloun, 30. 05. 2016

Avatar
Štěpán Mezera, 31. 08. 2016

Novinky a slevy emailem