Kovová hlava válce G36, SHS

Univerzální hlava válce G36 od firmy SHS. Primárně určená do zbraní s delším výfukem jako G36 a AUG, ale jde i do některých dalších typů. Precizní kovová hlava válce základních rozměrů se dvěma o-kroužky pro lepší těsnost a aretaci ve válci. Dosedová guma tiší vzniklé rázy a je uzpůsobena pro hlavy pístu s rovným čelem. Upgrade díl je celý vyroben z jednoho kusu materiálu na CNC strojích s vysokou přesností.

Skladem > 20 ks 06.03.2024 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

200 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 2 kreditů.

Více informací
Univerzální hlava válce G36 od firmy SHS. Primárně určená do zbraní s delším výfukem jako G36 a AUG, ale jde i do některých dalších typů. Precizní kovová hlava válce základních rozměrů se dvěma o-kroužky pro lepší těsnost a aretaci ve válci. Dosedová guma tiší vzniklé rázy a je uzpůsobena pro hlavy pístu s rovným čelem. Upgrade díl je celý vyroben z jednoho kusu materiálu na CNC strojích s vysokou přesností. Doporučujeme nejlépe kombinovat s odpovídající hlavou pístu SHS, tryskou SHS a nerezovým válcem SHS, kdy je dosaženo nejlepších možných výsledků těsnosti. Bezkonkurenční poměr cena/výkon.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

02.05.2017 M249

Ladislav KubíkLadislav Kubík

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli by tato hlava válce šla použít i do mechaboxu M249 a vše by sedělo a jestli by šla použít s touto hlavou pístu od SHS http://www.airsoftguns.cz/ticha-hlava-pistu-kov-shs Nebo jestli bych měl radši použít hlavu pístu s rovným čelem. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Do mechaboxu M249 půjde, ale bude nutná hlava pístu s rovným čelem. V opačném případě by jste musel pořídit tichou hlavu válce, která půjde také do M249.


Avatar
Ladislav Baloun, 30. 05. 2016

Avatar
Štěpán Mezera, 31. 08. 2016

Avatar
Miroslav Šudoma, 16. 01. 2022

Univerzální hlava pro všechny mechaboxy s centrálním výfukem

Novinky a slevy emailem