Inteligentní rychlonabíječ ACC6 12V, Turnigy

Výkonný automatický nabíječ s balancerem a LCD displejem (2x16 znaků) za velice příznivou cenu od firmy Turnigy. Napájecí napětí je 11-17V DC. Jako zdroj je možné použít automobilový akumulátor, případně zdroj od notebooku nebo jiného vhodného domácího spotřebiče. Nabíječ je vybaven silnými FET tranzistory, takže umožňuje nabíjet 1 až 15-tičlánkovou sadu akumulátorů NiMH/NiCd proudem 1-6A. Dále lze nabíjet Li-Pol/Li-Ion/Li-Fe o 1 až 6-ti článcích zapojených sériově.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 050 Kč s DPH

Výkonný automatický nabíječ s balancerem a LCD displejem (2x16 znaků) za velice příznivou cenu od firmy Turnigy. Napájecí napětí je 11-17V DC. Jako zdroj je možné použít automobilový akumulátor, případně zdroj od notebooku nebo jiného vhodného domácího spotřebiče. Nabíječ je vybaven silnými FET tranzistory, takže umožňuje nabíjet 1 až 15-tičlánkovou sadu akumulátorů NiMH/NiCd proudem 1-6A. Dále lze nabíjet Li-Pol/Li-Ion/Li-Fe o 1 až 6-ti článcích zapojených sériově. Nabíječ má spoustu dalších funkcí jako monitorování vstupního napětí, cyklické nabíjení/vybíjení, uložení nastavení, limit kapacity, proudu, času atd.
Příslušenství:
Vstup: napájecí kabel s krokosvorkami
Výstup: nabíjecí kabel s konektor T-Dean

Komentáře k produktu

30.06.2015 Sklad?

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,kdy bude skladem?

AirsoftGuns: Konkrétně tento typ a další nabíječky z naší nabídky jsou momentálně dlouhodobě nedostupné. Z toho důvodu jsme byly nuceni do nabídky přidat téměř kompletní řadu kvalitních nabíječek od nové značky iMaxRC. Tato značka nabízí i obdobnou alternativu na 12V. Výrobky od iMaxRC naskladníme do konce července.

01.06.2015 ...

Stevo LachkyStevo Lachky
Dobry den Nabíjačka nabíja baterku podľa nastavenia presne na nominálnu hodnotu napätia napríklad pri baterke 7,4V Lipo na 7,4V. Predchádzajúca inteligentná nabíjačka Hobbyking mi baterky nabíjala na hodnotu cez 8V. Baterky vtedy vydržali oveľa dlhšie a na životnosť to nemalo vplyv. Hneď ako som nabil baterku na tejto nabíjačke na hodnotu 7,4V baterku som v priebehu dvoch hodin podbil a možem ju vyhodiť. Poučte ma :)

AirsoftGuns: Pak máte někde špatně nastaveno. Nabitý článek li-pol má horní strop 4,20V -> nabitá 2-článková li-pol 8,4V. Uvedené napětí všech článků je pouze jmenovité, takže v nabitém stavu mají mnohem více... Pokud jste ždímal vybitý akumulátor, tak není divu, že se podbil a zničil. V těchto případech jsou dobrým pomocníkem li-pol alarm či digitální měřák.

05.05.2015 Zdroj

Petr ZpěvákPetr Zpěvák
Dobrý den, Koupil jsem u vás tento model nabíječky, ale nevím jak silný zdroj použít, mohli by jste mi prosím poradit? Nejednoduší je pro mě zdroj z NTB, ale nevím který koupit, teda spíše jaké by měl mít napájení(W)... Nebo je to jedno? Děkuji za pomoc.

AirsoftGuns: Jedno to určitě není. Je třeba dodržet vstupní údaje pro napájení na na tomto typu nabíječky. Nabíječku ACC6 bohužel dlouhodobě nemáme, takže v současné době nejsme schopni lépe poradit.

24.02.2014 Chvála

Pyrotechnik601Pyrotechnik601
Vynikající nabíječka.Zvládne veškerou péči o akumulátory od Pb přes NiMH,NiCd po Li-Pol,Li-Fe,Li-Ion. Používám ji už skoro 8 let,za tu dobu se nestalo,aby byla nějaká porucha,vše funguje spolehlivě,vítaná funkce je vybíjení akumulátorů,nemusí se slabý pack dovybíjet jinak a riskovat poškození. Opravdu špičková věc,doporučuju.

Avatar
David Preisler, 04. 02. 2015

Avatar
Petr Zpěvák, 08. 05. 2015

Novinky a slevy emailem