Inteligentní rychlonabíječ B6-AC 230V, iMax

Špičkový nabíječ s balancerem a LCD displejem od firmy SkyRC. Tato nabíječka dokáže nabíjet všechny druhy nejpoužívanějších baterií na trhu: NiMH, NiCd, Li-Pol, Li-Ion, Li-Fe, Pb. Na pravém boku je vybavena pětikanálovým balancerem na konektor JST-XH, který zajišťuje velmi bezpečné a pohodlné nabíjení Li-XX akumulátorů. Veškeré parametry je možné sledovat na modrém LCD. Tato nabíječka je plně automatická a pro více zkušené uživatele je tu možnost manuálního nastavení.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 890 Kč s DPH

Špičkový nabíječ s balancerem a LCD displejem od firmy SkyRC. Tato nabíječka dokáže nabíjet všechny druhy nejpoužívanějších baterií na trhu: NiMH, NiCd, Li-Pol, Li-Ion, Li-Fe, Pb. Na pravém boku je vybavena pětikanálovým balancerem na konektor JST-XH, který zajišťuje velmi bezpečné a pohodlné nabíjení Li-XX akumulátorů. Veškeré parametry je možné sledovat na modrém LCD. Nabíjecích kabel s konektorem T-Dean se připojuje do nabíječky přes standardní 4 mm zlacené dutinkové konektory. Z druhé strany pak najdete konektor pro připojení napájení a to buď formou připojení k 12V stabilizovanému zdroji (autobaterie) nebo lze připojit kabel do elektrické zásuvky. Najdete zde také konektor pro připojení teplotního čidla. Tato nabíječka je plně automatická a velmi jednoduchá na obsluhu, takže jen připojíte, zvolíte druh baterie, stisknete start a až se baterie nabije, tak se vše vypne. Pro více zkušené uživatele je tu možnost manuálního nastavení, kde lze uložit nastavení až pro 5 sad akumulátorů.

Příslušenství:
Vstup: napájecí kabel s krokosvorkami (11-18V DC) nebo síťový kabel (100-230V AC)
Výstup: nabíjecí kabel s konektor T-Dean

Specifikace:
Max. výkon nabíjení 50W/ max. vybíjení 5W
Nabíjecí proud: 0.1~5.0A
Vybíjecí proud: 0.1~1.0A
NiCd/NiMH aku: 1~15 článků
Li-Pol, Li-Ion, Li-Fe: 1~6 článků + balancování
Pb : od 2-20V
Váha: 575g
Rozměry: 135x144x36mm

Komentáře k produktu

13.03.2017 DOSTUPNOST

Jirka DlouhýJirka Dlouhý

Krásný dobrý večer, omlouvám se že vás zdržuji, ale chtěl bych se zeptat na naskladnění tohoto rychlonabíječe. :) Děkuji za odpověd, a přeji hezký zbytek dne.

AirsoftGuns: V nejbližších měsících nemáme naskladnění potvrzeno. Můžeme doporučit zvolit jiný typ nebo si nastavit funkci hlídacího psa, při naskladnění pak budete informován emailem.


15.04.2014 Re: Martin106

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Vystupy Tamiya tam nejsou (viz fotka). Staci tedy poridit prislusnou redukci nebo nabijeci kabel.

15.04.2014

Martin106Martin106
Dobrý den, obsahuje balení i redukci na Tamiya malý konektor?

27.07.2012

wildooowildooo
super diky moc ste skvely.

27.07.2012 Re: wildooo

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Navod pridame k Vasi hotove G3.

26.07.2012

wildooowildooo
a bolo by mozne prefotit tych nekolik stranek A4 a poslat mi to spolu se zbozim ktore si u vas objednam.tu nabijacku mam ale bohuzial manual mam v cudzom jazyku.francuzkom.priplatim za ten manual

25.07.2012 Re: wildooo

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Jiste ze ano. Podrobny navod i s obrazky je na nekolik stranek A4.

22.07.2012

wildooowildooo
dobry den.zaujimalo by ma ci je u toho manual v cestine.

Novinky a slevy emailem