Chronograf X3200 Plus, Xcortech

Chronograf X3200 Plus je nástupcem oblíbené verze měřiče úsťové rychlosti od firmy XCortech. Jednoduše a pohodlně si můžete změřit kadenci zbraně (RPM/RPS), úsťovou rychlost kuličky (FPS/MPS) a kinetickou energii projektilu (Joule). Naměřené hodnoty se zobrazují na podsvíceném LCD displeji na předním panelu.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

2 450 Kč s DPH

Chronograf X3200 Plus je nástupcem oblíbené verze měřiče úsťové rychlosti od firmy XCortech. Jednoduše a pohodlně si můžete změřit kadenci zbraně (RPM/RPS), úsťovou rychlost kuličky (FPS/MPS) a kinetickou energii projektilu (Joule). Naměřené hodnoty se zobrazují na podsvíceném LCD displeji na předním panelu. Dále je možné nastavit libovolnou váhu střeliva a uložit si nastavení do paměti. Orientace v přehledném menu je rychlá a jednoduchá. Měřič standardně umožňuje připevnění na klasický stativ fotoaparátu. Pro použití jsou nutné čtyři tužkové baterie AAA, které nejsou součástí balení. Rozměry: 115 x 100 x 50 mm, hmotnost: 240g

Upozornění: V případě častého využívání zařízení k měření plynových airsoft zbraní (Green Gas/CO2) může dojít k znečištění snímacích čidel chronografu. Toto je způsobeno uvolněným množstvím plynu po výstřelu, které obsahuje maziva a další složky v tomto hnacím médiu. V případě nefunkce snímací techniky doporučujeme celý chronograf zaslat do odborného servisu k vyčištění.

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Pavel Nemejta, 06. 02. 2016

Novinky a slevy emailem