Chronograf X3200 Plus, Xcortech

Chronograf X3200 Plus je nástupcem oblíbené verze měřiče úsťové rychlosti od firmy XCortech. Jednoduše a pohodlně si můžete změřit kadenci zbraně (RPM/RPS), úsťovou rychlost kuličky (FPS/MPS) a kinetickou energii projektilu (Joule). Naměřené hodnoty se zobrazují na podsvíceném LCD displeji na předním panelu.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

2 450 Kč s DPH

Chronograf X3200 Plus je nástupcem oblíbené verze měřiče úsťové rychlosti od firmy XCortech. Jednoduše a pohodlně si můžete změřit kadenci zbraně (RPM/RPS), úsťovou rychlost kuličky (FPS/MPS) a kinetickou energii projektilu (Joule). Naměřené hodnoty se zobrazují na podsvíceném LCD displeji na předním panelu. Dále je možné nastavit libovolnou váhu střeliva a uložit si nastavení do paměti. Orientace v přehledném menu je rychlá a jednoduchá. Měřič standardně umožňuje připevnění na klasický stativ fotoaparátu. Pro použití jsou nutné čtyři tužkové baterie AAA, které nejsou součástí balení. Rozměry: 115 x 100 x 50 mm, hmotnost: 240g

Upozornění: V případě častého využívání zařízení k měření plynových airsoft zbraní (Green Gas/CO2) může dojít k znečištění snímacích čidel chronografu. Toto je způsobeno uvolněným množstvím plynu po výstřelu, které obsahuje maziva a další složky v tomto hnacím médiu. V případě nefunkce snímací techniky doporučujeme celý chronograf zaslat do odborného servisu k vyčištění.

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Pavel Nemejta, 06. 02. 2016

Novinky a slevy emailem