Chránič sluchu, elektronická střelecká sluchátka, SORDIN Ver. IPSC, Z.Tactical

Sluchátka SORDIN Ver. IPSC od firmy Z.Tactical jsou vybavena funkcí elektronické reprodukce zvuků a hluků z okolního prostředí. Po nasazení pohodlně vypolstrovaných sluchátek lze tuto funkci jednoduše sepnout a tím bude možné komfortně poslouchat běžné okolní zvuky (hovor, slabé tóny, místní ruchy atd.) prostřednictvím speciálních mikrofonů umístěných na vnější straně mušlových chráničů. Silné hluky (střelba, výbuchy, silné tóny atd.) nebudou elektronikou reprodukovány (využije se pouze pasivního útlumu mušlových chráničů) a tak bude váš sluch chráněn před možným poškozením.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 690 Kč s DPH

Sluchátka SORDIN Ver. IPSC od firmy Z.Tactical jsou vybavena funkcí elektronické reprodukce zvuků a hluků z okolního prostředí. Po nasazení pohodlně vypolstrovaných sluchátek lze tuto funkci jednoduše sepnout a tím bude možné komfortně poslouchat běžné okolní zvuky (hovor, slabé tóny, místní ruchy atd.) prostřednictvím speciálních mikrofonů umístěných na vnější straně mušlových chráničů. Silné hluky (střelba, výbuchy, silné tóny atd.) nebudou elektronikou reprodukovány (využije se pouze pasivního útlumu mušlových chráničů) a tak bude váš sluch chráněn před možným poškozením. Hranice zvukové reprodukce je nastavena na standardních 82 dB. Tato sluchátka jsou speciálně navržena pro potřeby lovců i střelců, proto mají výbornou útlumovou charakteristiku zejména ve vysokých frekvencích. Hlavový držák je nastavitelný a vyrobený z pružného drátu. Nastavení individuální úrovně hlasitosti se provádí v několika krocích pomocí dvou příslušných tlačítek. Zdroj energie tvoří jedna tužkové baterie AAA (nejsou součástí balení) ve schránce, která je umístěná na jednom ze sluchátek.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

04.03.2013 Re: nudrplet

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Tyto sluchatka nefunguji jako handsfree, takze je nelze pripojit k vysilacce.

03.03.2013 Napojení na vysílačku?

nudrpletnudrplet
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je možné tyto sluchátka napojit na vysílačku. Jestli ano, tak by mě zajímalo, zda je součástí balení mikrofon a kabely na propojení s vysílačkou. A jaký mají konektor. Děkuji za odpověď

Novinky a slevy emailem