• Bazar

Bazar Tubusový kolimátor Aimpoint M4 1x30, killflash, ACM

Tubusový kolimátor M4 s průměrem čoček 30 mm, který je možné snadno a rychle připevnit na všechny zbraně s běžnou RIS lištu. Součástí dodávky jsou gumové krytky chránící čočky, navyšující mezikus a killflash, který zamezuje odrazu světla od předního sklíčka. Celokovový kolimátor vyrobený ve stylu provedení kolimátoru CompM4 od firmy Aimpoint, který používá mnoho armád a speciálních jednotek z celého světa. Bazarové zboží s vadou.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 050 Kč s DPH

Tubusový kolimátor M4 s průměrem čoček 30 mm, který je možné snadno a rychle připevnit na všechny zbraně s běžnou RIS lištu. Součástí dodávky jsou gumové krytky chránící čočky, navyšující mezikus a killflash, který zamezuje odrazu světla od předního sklíčka. Kolimátor je plně seřiditelný a je na něm možné využít několik intenzit nasvícení červeného/zeleného záměrného bodu (tečka). Zdroj energie tvoří jedna tužková baterie AA, které poskytují dlouhodobou výdrž a výbornou svítivost. Celokovový kolimátor vyrobený ve stylu provedení kolimátoru CompM4 od firmy Aimpoint, který používá mnoho armád a speciálních jednotek z celého světa.

Bazarové zboží s vadou! Záměrný bod občas problikne nebo sníží svojí intenzitu. Na zboží s vadou je poskytována záruka 1 rok.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a slevy emailem