• Bazar

Bazar Holografický kolimátor EOTech 556, XPS, ACM

Holografický kolimátor 556 (XPS) je vyroben ve stylu kolimátoru EOTech. Plně seřiditelným záměrným obrazcem jsou tři tečky v kruhu, který může svítit červeně nebo zeleně. Intenzitu svitu záměrného obrazce je možné plynule měnit. Kolimátor má funkci automatického vypínání po 2 hodinách nepoužívání. Napájen je jednou 3V baterií typu CR123a, která s ohledem na svoji velikost poskytuje dlouhodobou výdrž a výbornou svítivost. Bazarové zboží s vadou.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

990 Kč s DPH

Holografický kolimátor 556 (XPS) je vyroben ve stylu kolimátoru EOTech. Plně seřiditelným záměrným obrazcem jsou tři tečky v kruhu, který může svítit červeně nebo zeleně. Intenzitu svitu záměrného obrazce je možné plynule měnit. Kolimátor má funkci automatického vypínání po 2 hodinách nepoužívání. Napájen je jednou 3V baterií typu CR123a, která s ohledem na svoji velikost poskytuje dlouhodobou výdrž a výbornou svítivost. Díky integrované montáži lze snadno umístit na RIS lišty s šířkou 20 mm. Tělo kolimátoru je zesíleno robustním kovovým rámem a součástí balení je i gumová ochranná krytka.

Celková délka: 95 mm
Šířka: 50 mm
Výška: 68 mm
Hmotnost: 200 g

Bazarové zboží s vadou! Kolimátor plně funkční. Po opravě plošného spoje, vnitřní plastová podložka zkroucená teplem - nemá vliv na funkci. Na zboží s vadou je poskytována záruka 1 rok.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Lucia Jelínková, 24. 04. 2016

Novinky a slevy emailem