• Bazar

Bazar Tubusový kolimátor Aimpoint M2 1x30, nízká montáž, ACM

Tubusový kolimátor M2 s průměrem čoček 30 mm, který je možné snadno a rychle připevnit na všechny zbraně s běžnou RIS lištou. Součástí dodávky je i nízký montážní kroužek ve tvaru "L". Celokovový kolimátor vyrobený ve stylu provedení kolimátoru CompM2 od firmy Aimpoint, který používá mnoho armád a speciálních jednotek z celého světa. Bazarové zboží s vadou.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

550 Kč s DPH

Tubusový kolimátor M2 s průměrem čoček 30 mm, který je možné snadno a rychle připevnit na všechny zbraně s běžnou RIS lištou. Čočky jsou chráněny proti nečistotám odklápěcími víčky. Součástí dodávky je i nízký montážní kroužek ve tvaru "L". Kolimátor je plně seřiditelný a je na něm možné využít několik intenzit nasvícení červeného/zeleného záměrného bodu (tečka). Celokovový kolimátor vyrobený ve stylu provedení kolimátoru CompM2 od firmy Aimpoint, který používá mnoho armád a speciálních jednotek z celého světa.

Bazarové zboží s vadou! Některé intenzity, či barvy nefungují. Vždy je však funkční minimálně jedna intenzita nasvícení záměrného bodu nebo obrazce. Na zboží s vadou je poskytována záruka 1 rok.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

30.07.2018 Dodání zboží

Adam BednářAdam Bednář

Kdy bude dodáno zboží?

AirsoftGuns: Bazarové zboží s vadou, šlo o pár kusů, takže šance že budou další je velice malá.


Novinky a slevy emailem