• Bazar

Bazar Tubusový kolimátor Aimpoint M2 1x30, šikmá montáž, ACM

Tubusový kolimátor M2 s průměrem čoček 30 mm, který je možné snadno a rychle připevnit na všechny zbraně s běžnou RIS lištou. Součástí dodávky je i šikmý vysoký montážní kroužek. Celokovový kolimátor vyrobený ve stylu provedení kolimátoru CompM2 od firmy Aimpoint, který používá mnoho armád a speciálních jednotek z celého světa. Bazarové zboží s vadou.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

590 Kč s DPH

Tubusový kolimátor M2 s průměrem čoček 30 mm, který je možné snadno a rychle připevnit na všechny zbraně s běžnou RIS lištou. Čočky jsou chráněny proti nečistotám odklápěcími víčky. Součástí dodávky je i šikmý vysoký montážní kroužek. Kolimátor je plně seřiditelný a je na něm možné využít několik intenzit nasvícení červeného/zeleného záměrného bodu (tečka). Celokovový kolimátor vyrobený ve stylu provedení kolimátoru CompM2 od firmy Aimpoint, který používá mnoho armád a speciálních jednotek z celého světa.

Bazarové zboží s vadou! Kolimátor stále svítí z důvodu poškozeného přepínače. Je nutné vyjímat baterie. Na zboží s vadou je poskytována záruka 1 rok.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

30.12.2015 typ batérie

Robert HlivaRobert Hliva
Aké batérie to používa?

AirsoftGuns: V13GA, LR44, AG13, GPA76.

Novinky a slevy emailem