• Bazar

Bazar Kolimátor Aimpoint Micro T-1, nízká montáž, ACM

Malý tubusový kolimátor T-1 s průměrem čoček 24 mm, který je možné snadno a rychle připevnit na všechny zbraně s běžnou RIS lištou, pomocí původní nízkoprofilové montáže. Vysoce kvalitní a celokovový kolimátor vyrobený ve stylu provedení tubusového kolimátoru 1x24 Micro T-1 od firmy Aimpoint, který používá mnoho speciálních jednotek z celého světa. Bazarové zboží s vadou.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

890 Kč s DPH

Malý tubusový kolimátor T-1 s průměrem čoček 24 mm, který je možné snadno a rychle připevnit na všechny zbraně s běžnou RIS lištou, pomocí původní nízkoprofilové montáže. Součástí dodávky jsou i gumové krytky chránící čočky před nežádoucím znečištěním. Kolimátor je plně seřiditelný a je na něm možné využít několik intenzit nasvícení červeného/zeleného záměrného bodu (tečka). Vysoce kvalitní a celokovový kolimátor vyrobený ve stylu provedení tubusového kolimátoru 1x24 Micro T-1 od firmy Aimpoint, který používá mnoho speciálních jednotek z celého světa.

Bazarové zboží s vadou! Některé intenzity, či barvy nefungují. Vždy je však funkční minimálně jedna intenzita nasvícení záměrného bodu nebo obrazce. Na zboží s vadou je poskytována záruka 1 rok.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a slevy emailem