M24 SWS, Tanaka Works

Plynová airsoftová zbraň. Replika modelu M24 SWS od firmy Tanaka Works.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

13 990 Kč s DPH

Odstřelovací puška M24 je vyráběna v mnoha modifikacích a patří mezi standardní zbraně americké armády a mnoha dalších armád či speciálních jednotek po celém světě. Puška M24 byla zavedena do výzbroje americké armády v roce 1988, když nahradila pušky M21 respektive M14. Zbraň byla vyvinuta z pušky Remington M700, z níž převzala nabíjecí mechanismus, ale navíc byla opatřena robustnější hlavní a hlavně stavitelnou patkou u pažby. Tento airsoftový model zbraně M24 Sniper Weapon System je vyráběn firmou Tanaka Works. Zbraň se vyznačuje realistickým zpracováním pažby, reálnou hmotností a celokovovou volně uloženou hlavní, která kopíruje vzhled skutečné zbraně. Zbraň je v základu vybavena úchyty na popruh a montážní lištou pro uchycení puškohledu. Zbraň obsahuje revoluční Hop-Up mechanismus, který lze pohodlně ovládat otočným kolečkem na montážní liště. Ke zbrani lze připevnit i dvojnožku. V současné době se jedná asi o nejlepší sériově vyráběnou odstřelovací pušku v airsoftu (společně s M700 Police), jejíž dostřel a úsťová rychlost je naprosto bezkonkurenční. Tato nová generace zbraně obsahuje delší trysku, která výrazným způsobem zvyšuje přesnost oproti starším generacím zbraní od firmy TW. Před odesláním každé zbraně, provedeme úpravy nutné k nastavení maximálního výkonu zbraně.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 590 mm
Délka zbraně 1110 mm
Doporučené střelivo 0,36 - 0,40 - 0,43 g
Hmotnost zbraně 3,6 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GNB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 80 m
Ráže 6 mm
Režim střelby plynová zbraň
Úsťová rychlost udaná výrobcem 160 m/s
Zásobník kapacita 10 BB

Komentáře k produktu

16.03.2004 skutečnej dostřel...

HarryHarry
70m sice dostřelí, ale netrefíš ani vrata od stodoly... trefovat se dá na 55m... Přesná hlaveň by to mohla vylepšit, ale tu ještě nemám odzkoušenou.

16.03.2004 Dostrel

TwyggyTwyggy
M24 od CA stili jen majicko lip nez AEG v zakladu, TOHLE strili zhruba okolo 70m:)) (podle pouziteho plynu a podle pocasi) Pokud chces bejt sniper, tak ber TOHLE:)

16.03.2004 Dostrel & presnost

LachyLachy
dobry den, chtel bych se zeptat jak je na tom s dostrelem v porovnani s M24 od Ca dekuji

Novinky a slevy emailem