SIG SG 550, gen. 2, Jing Gong, JG080

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu SIG SG 550 [S-550, JG-080] od firmy Jing Gong.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

3 810 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu SIG SG 550 [S-550, JG-080] od firmy Jing Gong. Jde o nejdelší variantu známé pušky SG 550, která v případě palné předlohy pochází z produkce švýcarské zbrojovky SIG. Airsoftové provedení této zbraně s plastovým tělem je standardně osazené sklopnou kovovou dvojnožkou na předpažbí a RIS montáží pro pohodlné upnutí libovolného zaměřovače. Z kovu je přední blok s mířidlem a očkem na popruh, vnější hlaveň, kompenzátor, záchyt zásobníku, lučík, spoušť, táhlo závěru atd. Předpažbí, tělo a bočně sklopná pažba jsou z pevného plastu. Předpažbí má uvnitř úložný prostor na vhodný tvar akumulátoru (tyčový tvar AK z MINI článků). Za pozornost jistě stojí i sklopná muška, plně stavitelné zadní hledí nebo málo častá koncepce bočně sklopného lučíku (lepší přístup např. v rukavicích).

Kovový zesílený mechabox ver. III obsahuje základní kovová kola, kluzná 7 mm ložiska (kov), kovový rotační vodič pružiny, mosazný válec, pružinu na úrovni M120, plastovou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i dobře řešená Hop-Up komora (plast) a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Součástí balení je trafo-nabíječka, akumulátor 9,6V/1100 mAh (malý konektor), horní RIS báze pro montáž zaměřovače, plastový vytěrák na čištění hlavně a vysokokapacitní zásobník na 500 BB (Hicap).

Nejnovější zbraně pod označením generace 2. nabízejí možnost uživatelské regulace výkonu. Speciální trn v mechaboxu umožňuje větší stlačení nebo povolení pružiny, a tímto se výkon mění zhruba v rozmezí 110-120 m/s. Regulace se provádí, po sklopení pažby, pomocí šroubování zasunutého imbus klíče (2,5 mm) do otvoru v zadní části mechaboxu.
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 534 mm
Délka zbraně 760/1010 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ AK (9,6V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 3,65 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Střední zátěžový
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Střední
Verze mechaboxu kovový verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 500 BB

Komentáře k produktu

30.10.2019 Naskladnění

Michal ŠolínMichal Šolín

Dobrý den. Mohu se zeptat jestli do vánoc bude tato zbraň naskladněna?

AirsoftGuns: Pravděpodobně již nebude. Skladem je kratší verze SEAL 552.


05.02.2018 Naskladnění

Filip BanášFilip Banáš

Dobrý den. Mohu se zeptat, kdy by mohlo dojít k naskladnění téhle zbraně? A popř. do jaké míry je zbraň vhodná pro pozdější upgrade?

AirsoftGuns: Vámi požadované zboží této značky v nejbližších měsících nebude. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email. V opačném případě se podívejte do nabídky, kde naleznete skladově dostupnou kratší verzi SG 552. Na upgrade jsou vhodnější rozšířenější modely zbraní např. M4/M16, AK, G36,... Ale i SIG lze v případě dotazů vylepšit. Jen to může být o něco dražší a nemusí být takový výběr vhodných dílů.


Novinky a slevy emailem