Durable Custom M16A4 RIS, 130 m/s, AirsoftGuns, BY-055, BI-5581M

Profesionálně upgradovaná Durable Custom verze elektrické airsoftové zbraně M16A4 RIS [BY-055/BI-5581M] s výkonem až 130 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků. Označení Durable Custom napovídá, že zbraň byla sestavena zejména s vysokým důrazem na bytelnost a životnost vnitřních dílů zbraně. Konfigurace odpovídá požadavkům na dobrý výkon, zdravou kadenci, výbornou životnost a spolehlivost.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

11 230 Kč s DPH

Profesionálně upgradovaná Durable Custom verze elektrické airsoftové zbraně M16A4 RIS [BY-055/BI-5581M] s výkonem až 130 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Označení Durable Custom napovídá, že zbraň byla sestavena zejména s vysokým důrazem na bytelnost a životnost vnitřních dílů zbraně. Konfigurace odpovídá požadavkům na dobrý výkon, zdravou kadenci, výbornou životnost a spolehlivost. Tato celokovová zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo s funkčním výhozným okénkem. Nejmodernější typ M16 s kovovým RIS předpažbím, dlouhou těžkou hlavní a odnímatelnou transportní rukojetí, na jejíž místo je možné připevnit různé optiky nebo kolimátory. Pevná pažba pro uložení akumulátoru je zaručeně výhodou.

Zbraň byla osazena oblíbenými díly od firmy SHS, která se již stala světovým lídrem v odvětví upgrade AEG. Byly použity následující komponenty...

Kompletní vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava pístu s ložiskem
SHS kovová hlava válce M4
Leštěný nerezový válec M16
Hliníková tryska M16/M4 - 21,5 mm

Zátěžové díly od SHS:
Precizní píst s ocelovým hřebenem
Sada klasických kol - standardní (16:1)
Rotační vodič pružiny pro mechabox v. 2

Výkonové díly od SHS:
Dlouhý motor SHS - vysokozátěžový
Pružina M110
Přesná 6,03 mm hlaveň

A ostatní:
Silikonová Hop-Up gumička Systema
Zpožďovací vačka SHS
Kovový Hop-Up set M16/M4
Zlacený T-Dean konektor
Univerzální MOS FET spínací sada - typ standard

Původní kovový zesílený mechabox byl standardně opatřen rádiusy a kovová komora zbraně byla vzepřena gumovými o-kroužky, což má za účel zabránění předčasného prasknutí mechaboxu. Tento problém se totiž objevuje poměrně často u domácích upgrade a u zbraní sériově vyrobenými v Číně nebo na Taiwanu a osazenými silnou pružinou. Zbraň je osazena pružinou M110 a díky kvalitní vzduchotechnice a dobré souososti je dosaženo výkonu až 130 m/s. Zbraň je nadstandardně vybavena nízkoodporovou silikonovou kabeláží a MOS FET spínačem, který je u silných pružin bezpodmínečně nutný, ale často výrobci a prodejci podceňovaný. Součástí balení není nabíječka ani akumulátor, doporučujeme doobjednat typy viz. záložka doporučené příslušenství. V balení je dodáván taktický popruh + úchyty, vytěrák, vysokokapacitní zásobník na 300 BB, taktická rukojeť, 2ks krytek na RIS lišty a box AN/PEQ 2 (imitace laserového zaměřovače).
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 509 mm
Délka zbraně 999 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 7,4V/2200 mAh, 20C
Hmotnost zbraně 3,9 kg
Konektor T-Dean
Ložiska 7 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý SHS - vysokozátěžový
Úsťová rychlost naměřená až 130 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

15.12.2016 Dotas

Josef NeumannJosef Neumann
Má zbraň i funguící ruční pojistku uvolnění závěru?

AirsoftGuns: Funkční přepínač, záchyt zásobníku a táhlo závěru pro otevření výhozného okénka. Doražeč závěru ani záchyt závěru u této AEG repliky funkční není.

06.12.2016 dotaz

Pepa NeumannPepa Neumann
jaké má tato konkrétní zbran nejčastější poruchi ?

AirsoftGuns: To nelze snadno říci. Standardně žádnou častou závadou odladěná zbraň Durable Custom netrpí. Nejčastější porucha může ve finále být špatné používání ze strany uživatele tj. nedodržení pravidel viz návod k použití (nekvalitní střelivo, riziková teplota, zanedbaná údržba,...)

06.05.2014 Re: jamall12

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
CTR od Magpull moc mista na akumuator nema. Vpodstate pouze prostor v trubici na malou li-pol a MOS FET. Pak ovsem nepujde uplne zasunuta pozice. Na to by byl jiste vhodnejsi jiz zminovany Crane typ.

04.05.2014

jamall12jamall12
Mám pažbu CTR i Crane, spíš bych chtěl používat CTR.

03.05.2014 Re: jamall12

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Mezi silnou vnejsi hlavni a RIS predpazbim je velice malo mista na MOS FET nebo i tenkou li-pol. Pokud nechcete pevnou pazbu, mate nejlepsi nechat instalovat SOPMOD/Crane pazbu, kam se da pouzit i vhodny typ akumulatoru. Jakou pazbu vlastnite?

01.05.2014

jamall12jamall12
Zdravím, myslíte, že by se dal dát čistě jen do předpažbí nějaký Akumulátor ? Popřípade, zda při osobní objednávce téhle zbraně, by jste byli ochotní ke zbrani nainstalovat, moji vlastní pažbu. Děkuji

Novinky a slevy emailem