Mosin Nagant, Gas, dřevo, optika, PPS, G-3

Plynová airsoftová zbraň. Replika modelu Mosin Nagant [G-3] s puškohledem od značky PPS. Puška se vyznačuje velice realistickým zpracováním dřevěné pažby a kovových částí, které napomáhají docílit reálnou hmotností a celkově dobrý pocit ze střelby.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

9 930 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň. Replika modelu Mosin Nagant [G-3] s puškohledem od značky PPS. Puška se vyznačuje velice realistickým zpracováním dřevěné pažby a kovových částí, které napomáhají docílit reálnou hmotností a celkově dobrý pocit ze střelby. K ještě více autentickému dojmu této válečné repliky modelu 1891/30 přispívá i dobové ražení na horní straně pouzdra závěru. Zbraň je v základu vybavena úchyty na nosný řemen a plně stavitelnými mířidly. Výrobce zvolil technické řešení, u kterého se plyn přepouští do závěru. Samotné kuličky se vkládají bez zásobníku přímo do pušky po odklopení spodní krytky. Balení dále obsahuje dobovou optiku i s montáží na pouzdro závěru a plastovou imitaci bajonetu, který již tak dlouhou pušku může prodloužit o dalších 45 cm.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 650 mm
Délka zbraně 1235 mm
Doporučené střelivo 0,28 - 0,30 g
Hmotnost zbraně 3,54 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GNB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby plynová zbraň
Úsťová rychlost udaná výrobcem 135 m/s
Zásobník kapacita 15 BB

Komentáře k produktu

12.09.2022 Naskladnění

Oldřich NavrátilOldřich Navrátil

Zdravím, bude letos zbraň ještě naskladněna ?

AirsoftGuns: Do konce roku určitě nebude.


11.08.2020 Na bojiště bez lepidla nelze

Ladislav KyselaLadislav Kysela

Dobrý den mohu se zeptat jestli budete přibalovat ke zbrani lepidlo jelikož ta zbraň bez něj nedrží a z reklamací mě pošlete do prde.. jelikož si za to můžu prý sám že se zbraň rozlepuje.

AirsoftGuns: Bohužel nemůžeme za to, jak výrobce pušku zkonstruoval. Pokud něco nedrží, šlo by popřemýšlet o fixaci šroubkem či jiné metodě lepení (dvousložkový epoxid).


20.01.2020 Upgrade

Jan ŠimekJan Šimek

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je na této pušce možné udělat upgrade, pokud ano kolik by byla přibližná cena. Za odpověď předem děkuji

AirsoftGuns: O ničem takovém bohužel nevíme. Tyto zbraně jsou určené hlavně jako repliky reálných předloh. Jejich atypičtější řešení neumožňuje další vylepšování.


04.06.2018 Zajem

Filip DvorakFilip Dvorak

Dobry vecer,mam veliky zajem o tuto zbran,mate predstavu,kdy by se mohla objevit skladem? Dekuji Dvorak

AirsoftGuns: Vámi požadované zboží této značky v nejbližších měsících bohužel nebude (u dodavatele dlouhodobě není). V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email. V opačném případě se podívejte do nabídky, kde naleznete skladově dostupnou alternativu bez optického zaměřovače.


05.01.2018 Naskladnění

ondrej smetanaondrej smetana

Chtěl bych se zeptat kdy tato zbraň bude opět na sladě. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: V nejbližších měsících bohužel nebude. U výrobce/dodavatele dlouhodobě nejsou.


25.04.2017 Nabijení

Denis RovnaníkDenis Rovnaník

Přeji dobrý den. V sobotu jsem si u Vás objednal tuto zbrań vše proběhlo v pořádku. Avšak když jsem chtěl zbraň otestovat zda je plně funkční, tak jsem zjistil že zbran nepodává kuličky vše proběhlo podle návodu který byl ke zbrani přibalen. zraň jen vystřelí plyn kuličku však už ne shlédl jsem i video návody na internetu a stále nic. Chtěl bych poprosit o rady

AirsoftGuns: Z dostupných informací Vám již bylo na Váš dotaz odpovězeno emailem. Dle popsané situace se domníváme, že bylo vloženo příliš málo kuliček.


06.12.2016 Naskladnění

Štěpa StrnadŠtěpa Strnad
Dobrý den,mohl bych se zeptat ,kdy by byla zbraň znovu naskladněna?

AirsoftGuns: Naskladnění v nejbližších měsících neproběhne. V případě zájmu si můžete aktivovat službu "hlídacího psa" do emailu.

13.11.2016 mosin nagant

lumir kupciklumir kupcik
dobry den chci se zeptat lze odejmout optiku u teto zbrane ?

AirsoftGuns: Jistě, je to možné.

Avatar
Ludvík Kopeček, 17. 12. 2019

Avatar
Ladislav Kysela, 28. 12. 2019

sračka zbraň se sama rozpadá a reklamace trvá 1.měsíc

Avatar
David Bednář, 27. 03. 2020

Novinky a slevy emailem